Nejen na rodinu a přátele se Lucie může spolehnout v době, kdy si jachtař David Křížek (49) už tři měsíce odpykává trest za vytunelování Metropolitního spořitelního družstva. Nečekanou oporou jí je i moderátorka z pořadu Sama doma Barbora Černošková, která spolupracuje s organizací, jenž se věnuje dětem, co mají rodiče ve vězení. „Jsou často velmi nadané, ale nemotivované. Nemohou si vyzkoušet zájmové kroužky, protože na ně rodina nemá peníze. Jsou stigmatizované, společnost si proti nim vytváří předsudky a nikdo se jim pořádně nevěnuje,“ vysvětluje Černošková.

Blonďatý anděl

Lucie se tak může na Báru kdykoliv obrátit, z kolegyně se stala přítelkyně. „Báru mi seslalo samo nebe,“ děkuje královna krásy z roku 2003. Za svého muže a rodinu se Lucie rve jako lvice. S dětmi každý den píšou tatínkovi dopisy. A i když je Lucii samozřejmě smutno, myslí především na Davídka (9) s Lolou (4), aby byli šťastní.

Ženská síla

Navzdory všemu, čím prochází, si Lucie najde čas pomáhat ostatním. Pro svou odvahu a oddanost se stala tváří oděvní značky, jejíž nová kolekce vyzdvihuje ženskou sílu, které má Lucie více než dost. Do propagace tzv. girl power se zapojuje i jako moderátorka, kdy hovoří se ženami, které něco dokázaly, jsou něčím výjimečné a jdou si za svým. Akce nové kolekce je spojena s charitativní činností a celý výtěžek z prodeje půjde na nejmenovanou nadaci.

VIDEO: Dokument o Gottovi děsí přátele. A Křížková bez manžela a vážně nemocná.

Video
délka: 02:31.72

Dokument o Gottovi děsí přátele. A Křížková bez manžela a vážně nemocná. Bára Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
46 fotografií