Spousta žen aktivních na sociálních sítích objevila filtry a aplikace, které jim tělo vymazlí do dokonalosti. Takže to leckdy vypadá, že všechny ženy mají postavy topmodelek. Není tomu tak. 

Body. Možná nevypadá dokonale, ale je zdravé a šťastné,“ otevřela problematiku Viktorie Hrazdílková, která sama měla trable s váhou, ale sportem a zdravým jídlem se dopracovala k dokonalosti. 

Tvoje celulitida, strie, větší boky, špíčky na bříšku, pupínky, menší prsa, řídké vlasy a tělo opravdu nepotřebují Photoshop,“ vyzývá ženy k většímu sebevědomí kuachařka a cukrářka z MasterChefa. 

VIDEO: Hubená Viki z MasterChefa šokovala v show kily navíc: Mohl za to drsný rozchod! 

Video
délka: 18:07.48

Hubená Viki z MasterChefa šokovala v show kily navíc: Mohl za to drsný rozchod! Markéta Reinischová, Lukáš Červený, instagram

„Zastávám názor, že nejlepší pro naše zdraví je vařit lokálně a sezonně, a chci ukázat, že i naše tradiční kuchyně může být odlehčená a dietní. Takové jídlo vařím v našem projektu Sele ví, kde vařím odlehčené tradiční českomoravské recepty, které jsou vhodné i do dietního režimu,“ netají se Viktorie, která své recepty shromažďuje na svém profilu. 

Fotogalerie
60 fotografií