Ivka se v poslední řadě soutěže MasterChef Česko předvedla jako velká bojovnice, která v životě už něco zakusila. Zůstala sama na dva syny, protože od nich její partner odešel, jak se již dříve svěřila. Od té doby se musela hodně otáčet, aby zajistila slušný život jak sobě, tak svým dvěma synům a do toho stíhala péct a investovala čas i peníze do cvičení, kterému před několika lety naprosto propadla.

Přestože se energická blondýnka v soutěži nakonec umístila (na krásném) čtvrtém místě, své uplatnění po skončení našla. Otevřela si vlastní provozovnu, kde peče o sto šest a nabídky na její sladká kulinářská díla se jí jen hrnou. A tím to nekončí! Nyní se talentovaná pekařka stěhuje a vypadá to, že si se synky zase přilepší!

„Za mnou bude velký jídelní stůl a před ním gauč... ouuuu yeaaahhh... už to tady vidím,“ nemůže se dočkat sympatická pekařka, až si nové bydlení zařídí podle svých představ. Má to ale jeden háček. „Jen se trošku obávám, jak se to sem nastěhuje, jelikož schodiště je velmi úzké. Vidím to na stěhování skrz okno,“ svěřila se s menší obavou, pro kterou jistě najde řešení. Ostatně, na stěhování si prý poprvé chce najmout stěhovací službu. „A rozhodla jsem se, že nebudu zatěžovat kamarády, tatínka (3x jsem se s dětmi během půl roku stěhovala... Budou to už 3 roky zpět!), kteří mi vždy pomáhali,“ přiznala Ivka s tím, že se jí tímto rozhodnutím velmi ulevilo.

Podívejte se v galerii, jak zatím vypadá Ivky bydlení, které na pohled vyvolává dojem, že se odstěhovala kamsi do přírody, ve skutečnosti je ale byt na pražském Žižkově, tedy v jedné z nejatraktivnějších lokalit kousíček od samotného centra.

VIDEO: MasterChef Česko: Do semifinálové trojky se neprobojovala Ivka

Video
délka: 01:40.04
Video se připravuje ...

MasterChef Česko: Do semifinálové trojky se neprobojovala Ivka TV Nova

Fotogalerie
34 fotografií