Slavný Bobo Švarc z Ordinace v růžové zahradě 2 alias Martin Zounar šel do sebe naprosto neuvěřitelným způsobem. Po konzultaci s odborníky se pustil do hubnutí a výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Sociální sítě nyní spokojený herec plní snímky, na nichž mu zmizel jeho pověstný pupíček, a čím dál více se začíná podobat svému mladšímu já z populárního seriálu z vojenského prostředí Chlapci a chlapi či Bylo nás šest. Jeho postava se zásadně proměnila a všímají si toho i jeho herečtí kolegové a kolegyně - těm ale jako kdyby bylo líto, že přišel o svou klenutou figuru!

Když herečka Daniela Šinkorová (48) sdílela fotku z šatny před divadelním vystoupením Dva nahatý chlapi, kde Zounar hraje společně s Martinem Krausem (38), oba jenom velice skromně oblečení (a už v šatně pózovali jeden jenom v džínách, druhý pouze v trenýrkách), místo pochval se „Bobo“ dočkal i jedné velice překvapivé reakce… „To už není vtipný, když nejsi tlustej!“ napsala herečka Mahulena Bočanová (54) k jeho polonahému snímku, a její poznámku svým lajkem podpořila i moderátorka Eva Decastelo (42). Je totiž pravdou, že Zounar nikdy neměl problém s veřejným odhalováním.

VIDEO: Hubnoucí Martin Zounar: Partnerka je nadšená, že si na něj zase vidím
 

Video
délka: 03:30.68
Video se připravuje ...

Hubnoucí Martin Zounar: Partnerka je nadšená, že si na něj zase vidím Kisa Císařová

Během premiéry právě této výše zmiňované divadelní hry (omylem?) ukázal, že pod ručníkem, jímž se coby „nahatý chlap“ zakryje po společně strávené noci s jiným mužem, neměl vůbec nic, a všichni tak mohli vidět jeho chloubu pěkně z první řady. Nedávno se zase nafotil společně se svými kolegy z Ordinace, když stejně jako ostatní herci představující členy kamenické záchranné služby odhodil své svršky v rámci charitativního focení kalendáře záchranky. Je ale pravdou, že v momentě, kdy už přestává být oplácaný, přestává být i jeho nahota legrační? Co myslíte?

Fotogalerie
43 fotografií