Už delší dobu se Martin Zounar potýkal s nadváhou, která nenápadně přešla do obezity. A to už byl opravdu problém. A tak se herec poprvé v životě obrátil na specializovaného lékaře. 

Vím, jsem teprve na začátku a bude to určitě běh na dlouhou trať, ale už teď z toho mám dobrý pocit. Pan doktor si během návštěvy nejen vyposlechl mé životní pohybové a hubnoucí story, ale aby získal maximum informací o mém zdravotním stavu, udělal mi další vyšetření včetně změření tlaku a odběru krve,“ pochlubil se na sociální síti návštěvou u odborníka Martin. 

Necelý měsíc po návštěvě obeziotologa se pochlubil, že jeho váha už slezla o pět kilo dolů, a to na 112 kg. Neusnul na vavřínech a dál se držel rad odborníka. To, co ukázal nyní, všechny doslova šokovalo. Martin neskutečně zhubl a zpevnil své tělo. 

VIDEO: Herec z Ordinace Martin Zounar do toho praští! 

Video
délka: 02:39.00
Video se připravuje ...

Herec z Ordinace Martin Zounar do toho praští! Veronika Kuželková, Jan Jedlička

Zdravím vás !!! Prázdniny v plném proudu a trochu se chci pochlubit, jo makám a je mi dobře už sedmý měsíc. I vy vydržte, jde to,“ okomentoval fotku herec, na které už nemá dříve pro něj charakteristický známý pupek. Naopak má vyrýsovaný trup, pohublé tváře a na rukou svaly. 

A tak není divu, že ho kolegyně okamžitě zavalily pochvalnými komentáři. „Tedaaaa. Vypadáš skvěle,“ napsala Alice Bendová. „Vypadáš snad nejlíp jak kdy,“ míní Nela Boudová. „Jsi borec,“ píše Zuzana Belohorcová. A nejenom ony, ale i stovky jeho fanoušků, kteří nevěří svým očím. „Ale že jste borec Martine. Držím palce, vydržte,“ přejí mu. 

Fotogalerie
38 fotografií