Neděle 10. prosince 2023
Svátek slaví Julie, zítra Dana
Zataženo, déšť se sněhem 0°C

Kde se cachtají slavní? David, Zounar i Mesarošová ukázali své bazény

/
 • Bazény slavných
  7. srpna 2021 ● 05:00

  Koupání v soukromí bez davů lidí je snem nejednoho z nás. Mnohé slavné osobnosti si tento luxus pravidelně dopřávají na své zahradě. Pojďme se společně podívat, v jakém bazénu pravidelně plave třeba Michal David, nebo u kterého se opaluje Heidi Janků.

 • 1.

  Michal David (60), zpěvák

  Bazény slavných - Michal David
  Autor: archiv Blesku

  Zpěvák miluje vodu, a tak si nechal vybudovat bazén přesně podle svých potřeb. Bazén není ani nijak drahý – je to tzv. zlatá střední cesta. „Dělali jsme bazén před deseti lety a opravdu to stálo za to. Jen údržba je náročnější, ale o to se starám sám, tak to klape a jsem spokojený,“ přiznal umělec.

 • 2.

  Simona Krainová (47), modelka

  Bazény slavných - Simona Krainová
  Autor: archiv Blesku

  Topmodelka si před pěti lety postavila chatu v okolí mníšeckých lesů. Nutno dodat, že venkov nikdy moc ráda neměla, to až po narození dětí změnila názor. A teď si užívá klidu a pohody u bazénu, který si nechala u domu vystavět. „Bazén je vyhřívaný a je z něho i pěkný výhled do okolí. Navíc celý den na něj svítí sluníčko, a to mi vyhovuje,“ přiznala kráska.

 • 3.

  Martin Zounar (53), herec

  Bazény slavných - Martin Zounar
  Autor: archiv Blesku

  Moderátor a herec si bazén na zahradu pořídil před pěti lety a prý to byla skvělá investice, protože si ho celá rodina zamilovala. „O jeho údržbu se staráme všichni. Milujeme letní teplé noci, kdy se dá koupat a relaxovat venku,“ přiznal.

 • 4.

  Heidi Janků (57), zpěvačka a herečka

  Bazény slavných - Heidi Janků
  Autor: archiv Blesku

  Sexy zpěvačka obývá krásný rodinný dům na okraji Prahy v Uhříněvsi, kde má na zahradě luxusní bazén. Ráda se u něho opaluje a také v něm často plave. „Dříve se o údržbu staral manžel, teď jsem na všechno sama. Bazén jsme pořídili cca před patnácti lety a stálo to za to! Člověk má soukromí a klid na opalování – přesně to já mám ráda,“ vyznává se Heidi.

 • 5.

  Dominika Mesarošová (35), modelka

  Bazény slavných - Dominika Mesarošová
  Autor: archiv Blesku

  Bývalá modelka odešla za láskou do Brna, kde nyní už tři roky žije. Přítel jí postavil dům, u něhož si nechala zbudovat i bazén. „Moc rádi se tu koupeme – hlavně syn Elián miluje vodu, má to po mně,“ přiznala krásná playmate. 

 • 6.

  Tereza Kerndlová (34), zpěvačka

  Luxusní dům Terezy Kerndlové ve Španělsku
  Autor: Instagram

  Bazén nechybí ani v luxusním domě zpěvačky Terezy Kerndlové ve Španělsku, který si kráska pořídila loni na podzim. Kouká z něj na moře, které má přímo pod nosem.

  Fotogalerie
  10 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 4

sensadrak: Oni se určitě mají. závistivá "smradlavamakrelo".

(07. 08. 2021 12:06)

smradlavamakrela: Primitivci se chlubí .
A to se máme ....at?

(07. 08. 2021 09:49)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud

Dnešní horoskopy