Na první pohled se komik Milan Pitkin, vlastním jménem Milan Křivský, změnil k nepoznání. Někdejší král televizní zábavy vede nový život. Jak k tomu dospěl? „Zhubl jsem šest kilo, hodně chodím nebo hraju tenis s Petrem Jandou. Je potřeba se trochu hýbat,“ prozradil svůj recept Nedělnímu Aha! muž, který se mimo jiné v červenci objevil na posledním rozloučení s písničkářem Františkem Nedvědem (†73).

Miluje hudbu

K lásce jeho života rozhodně patří hudba. Vždyť byl zpěvákem i muzikantem i v Mládkově Banjo Bandu. Dodnes vystupuje v rámci zájezdových představení a také zpívá. „S Karlem Štědrým jsme byli velcí kamarádi, jednou ke mně přišel a věnoval mi své hudební základy s tím, že až tu jednou nebude, tak je mám zpívat dál. A to také hrdě dělám,“ přiznal Pitkin, který většinu lidí, když ho slyší, svým dobrým zpěvem zaskočí.

Nic v televizi

Sám komik není v poslední době nadšený z toho, co vysílají naše televizní stanice. „To je samý seriál a srandy tam moc není. Dřív za Železného se vyráběl na každou sobotu zábavný pořad. Go-go show, Zlatá mříž, Novoty, myslím, že to chybí i divákům,“ uzavřel rodák z Prahy.

A „vo“ tom to je

Svérázný vypravěč sotva uvěřitelných historek, tak to je Pitkin. Všichni alespoň jednou slyšeli rozkoktané: „No a vo- vo- vo- vo tom to je...“ Touhle svou erbovní větou často zakončuje své skeče.

VIDEO: Milan Pitkin

Video
Video se připravuje ...

Milan Pitkin David Turek

Fotogalerie
12 fotografií