Akci v průhonické creperii U slepiček, která slavila 20 let, si herečka Jaroslava Obermaierová užívala až do pozdních večerních hodin. „Jezdím sem ráda, potkala jsem tu hodně známých, které jsem dlouho neviděla, tak to mi udělalo radost, “ usmívala se herečka, která po celou dobu hýřila výbornou náladou a rozdávala úsměvy. Mezi hosty se šuškalo, že to skoro působí, jako kdyby o pár let omládla – výrazně totiž pohubla a překvapila i novým, svěžím účesem. A to bylo pro všechny velmi příjemné překvapení.

Herečku totiž loni trápily zdravotní problémy, které se ke konci roku ještě stupňovaly. Shodila neuvěřitelných 15 kilo, a přestože se snažila jíst, aby přibrala, nedostala do sebe jediné sousto. Kromě toho se potýkala i s nákazou virem covid-19, což jí na apetitu taky moc nepřidalo. Všechny kostymérky si pak stěžovaly, že na ní plandají kostýmy... Nyní se však z těchto nesnází již vykřesala a znovu září energií, jakou by jí mohly závidět i o řadu let mladší herecké kolegyně.

VIDEO: 7 pádů Honzy Dědka: Jaroslava Obermaierová o osudových mužích a dabování filmů pro dospělé!

Video
délka: 00:56.64

7 pádů Honzy Dědka: Jaroslava Obermaierová o osudových mužích a dabování filmů pro dospělé! FTV Prima

Vděčí za ní vydatné dovolené, jakou si dopřála. „Odpočinula jsem si hodně v Maďarsku, kde jsem strávila týden u Hanky Gregorové, to bylo moc fajn – koupali jsme se, opalovali a hodovali. Cítím se dobře,“ sdělila herečka. Nešlo o dámskou jízdu - Obermaierová s sebou do Rajky vzala svého syna Jardu. „Vrátila se mi chuť k jídlu. Hanka nám na požádání udělala moc dobré halušky. A odpočinula jsem si, už jsem to moc potřebovala,“ libovala si spokojeně.

Po pár týdnech volna však Obermaierovou opět čekají pracovní povinnosti. „Musím říct, že jsem nejraději doma. A úplně nejradši jsem, když nemusím vůbec nic dělat,“ svěřila se majitelka roztomilého voříška, kterého si vzala z útulku. „Příští týden ale už začínám točit Ulici a od září by se mělo začít hrát v Divadle Broadway, tak snad už to všechno klapne. Vždyť jsme taky v divadle skoro rok a půl nehráli, tak doufám, že si taky na všechny ty texty v Kvítku mandragory a Mýdlovém princi vzpomenu,“ smála se.
Fotogalerie
71 fotografií