„Rozřízli vlka a vytáhli karkulku. Dnes jsme na svět přivítali STELLU. Je krásná.  Její první nádech byl silnej moment. Hluboce se klaním před Martinou Pártlovou, která nám ji dala. Celej porod něco hlásila, takže jsem nevěděl, že ani rodíme. Miluju vás obě. A odpusťte mi dnes menší mejdan. Ps. Díky všem u Apolináře a doktorce Horákové,“ napsal na instagram Josef Vařeka (28), partner Martiny Pártlové. Radostnou novinkou se pochlubil ve středu zhruba v 11 hodin.

Sama Martina později přidala další fotky a napsala na instagram: „Stella. Táto, byl jsi statečnej… jsem na tebe pyšná … já su tak šťastné …Pani doktorko Horáková, byl to majstrštyk.. děkujeme.“

 

 

VIDEO: Martina Pártlová je v karanténě za vodou: Na účtu má pořádnou sumičku!

Video
Video se připravuje ...

Martina Pártlová je v karanténě za vodou: Na účtu má pořádnou sumičku! Markéta Reinischová

Pártlové se ale povedl husarský kousek - zvládla otěhotnět v podobnou dobu s Nikol Štíbrovou, s níž se přátelí. Dokonce měly i stejný termín a stejnou porodnici, aniž by to měly vyloženě domluvené. A opravdu se poštěstilo, Nikol se na instagramu pochlubila porodem zhruba o dvě hodiny později, rovněž ve středu 16. června.

Ovšem sdílná nijak zvlášť nebyla, stačilo jí jedno slovo, a všichni měli jasno. „Tobias,“ tak pojmenovala druhého syna, kterého má s Petrem Leitgebem. Doma už na maminku i mladšího bratříčka netrpělivě čeká starší brácha Mathias (v létě mu budou 4). Toho má Štíbrová z předešlého vztahu.

VIDEO: Nikol Štíbrová přiznala komplikace s partnerem: 14 let mě nechtěl, ale já se nedala! 

Video
Video se připravuje ...

Nikol Štíbrová přiznala komplikace s partnerem: 14 let mě nechtěl, ale já se nedala! Markéta Reinischová, Lukáš Červený, instagram

Fotogalerie
74 fotografií