Nikol Štíbrová si ani druhé těhotenství neužívala. „Ne, no. Ani teď nevnímám těhotenství jako nejkrásnější období v životě ženy, a to se fakt, fakt nechci rouhat. Nějak tuším, že většina holek to má stejně,“ svěřila se se svou domněnkou Štíbrová prostřednictvím svého profilu na instagramu. 

Naopak, co si velmi pochvalovala, byla starost a péče jejího partnera Petra Leitgeba. „Co ale vnímám jako nejkrásnější - když čekáte dítě s někým, kdo to dítě s vámi čeká taky. Kdo v tom prostě jede s vámi, kdo se zajímá, kdo se stará.“

A starat se jistě bude i o novorozeného syna, který dostal jméno Tobias! Čestvou novinkou se Nikol pochlubila zhruba dvě hodiny po Martině Pártlové (42), která dnes porodila holčičku Stellu. Obě blondýny už před časem prozradily, že budou rodit U Apolináře ve stejný den a obě císařským řezem. „Vítej parťáku,“ okomentovala příchod chlapečka Martina. 

 

VIDEO: Nikol Štíbrová přiznala komplikace s partnerem: 14 let mě nechtěl, ale já se nedala! 

Video
délka: 20:33.96

Nikol Štíbrová přiznala komplikace s partnerem: 14 let mě nechtěl, ale já se nedala! Markéta Reinischová, Lukáš Červený, instagram

Prvorozeného syna Mathiase má s produkčním Martinem Kynclem. Krátce po narození Matese se rozešli.

Každopádně druhý syn se narodil do manželství, páreček se stihl vzít na úřadě v Řeporyjích a oddával je starosta, protekční fracek Pavel Novotný. 

Fotogalerie
44 fotografií