„Blíží se termín porodu a tím přibývá i množství nevyžádaných rad. Na otázku, jestli tu mám holky radilky, sem vždycky hrdě odpovídala, že já ne, že já tady mám jen fajn holky, který se nikomu do ničeho nese*ou a nechávají ho žít. Pojďme si tohle udržet, ženský. Vždyť je to do nebe volající,“ zpražila Martina Pártlová ty své sledující na instagramu, které mají tendenci neustále mentorovat a někoho, v tomto případě ji, poučovat.

„Nikdo nemáme patent na to, jak dělat to a to nejlíp, každý radí něco jiného, protože logicky, každý miminko je jiný. Překvapivě si vždycky ta dotyčná myslí, že její názor je ten jediný správný,“ dala zpěvačka jasně najevo, co si myslí o lidech, kteří uznávají pouze svůj názor. „Vždycky jsem rostla z toho, jak někdo někomu říká, co má jak dělat, ať jde o cokoliv. Všechny najednou ví, jak cizí dítě obléct, jak má ženská kojit, čím a jak dlouho, v čem nosit, v čem vozit, proč nerodit císařem, ale přirozeně, s čím si má hrát, jestli žehlit, nebo nežehlit, co by jako matka měla dělat atd. Ať si to každá maminka dělá, jak chce,“ dala Martina Pártlová dost důrazně najevo, že si všechno, až se stane mámou, bude dělat podle sebe.  

„Věřte mi, že celý život budu chtít pro svoje dítě to nejlepší, jako vy všechny a nechci se s nikým o ničem dohadovat. Vím, že už se nikdy nevyspím, vím, že to bude někdy na palici, vím, že až začne běhat, bude to teprve záhul. I já znám lidi, co mají děti,“ ozřejmila zpěvačka těm, kteří by si snad mysleli, že doteď žila izolovaná od všeho dění.

Je samozřejmě otázkou, jak to bude vypadat, až se členka tria 3 v 1 skutečně stane mámou. Jestli ona sama dokáže mlčet a své postupně nabývané zkušenosti si nechá vždy a zásadně pro sebe. Nebo jestli bude zpěvačka přece jenom chtít mateřstvím získané zážitky případně předat dál.  

VIDEO: Bazén i vinný sklep: Martina Pártlová se při stavbě domu nedrží při zemi! Na kolik to vyjde?

Video
délka: 02:59.28
Video se připravuje ...

Bazén i vinný sklep: Martina Pártlová se při stavbě domu nedrží při zemi! Na kolik to vyjde? Kisa Císařová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
30 fotografií