Někteří se sotva vzpamatovali z jejich náhlého rozchodu a Radka už překvapila další novinkou, když se chlubila novým poprsím. „Jasně, mohly být větší anebo taky nemusely být vůbec. Rozhodovala jsem se přes čtyři roky, zpětně viděno zbytečně dlouho, ale aspoň si nemusím vyčítat, že jsem se unáhlila,“ pochvaluje si nové vnady spisovatelka, kterou léta trápily povadlé vnady po kojení dvou dětí. 

Mnoho žen v období po rozchodu mění svůj vzhled, a nejen vlasy, ale prostě cokoliv, aby se odstřihly od minulosti, která zkrátka neklapla. 

Podle všech předpokladů jsem se měla nechat ostříhat nebo nějak dramaticky změnit barvu, ale já se nechovám vždycky tak, jak se předpokládá. Vlasy mě pořád baví takhle,“ pochlubila se sexy hřívou autorka úspěšné knihy Bábovky, která 13. května oslavila 40. 

VIDEO: Radka Třeštíková na premiéře Bábovek: Ten film si užít nedokážu

Video
délka: 03:07.04

Radka Třeštíková na premiéře Bábovek: Ten film si užít nedokážu Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Na čtyřicet se necítím, jsou dny, kdy na to ještě nevypadám, no ale je mi! Neudělám nic, bojovat s časem je nesmysl, jasně, člověk nechce stárnout, ale pořád je to ta krásnější varianta z těch dvou, co nám život nabízí a je zbytečné řešit, kdo je mladší, anebo starší, žijeme si v různých časových okýnkách a nejdůležitější ze všeho je si to svoje časové okýnko užít,“ míní Radka. 

Zatímco spisovatelka se často fotí v jejich pražském bytě, manžel Tomáš Třeštík našel útočiště v jejich dostavěném domě na Vyžlovce. „Miluju to tady,“ pochvaluje si výhled z ložnice do přírody fotograf. 

Fotogalerie
31 fotografií