Měl za sebou několik filmů, kde hrál dokonalé frajírky. Ženy a dívky mu samy nadbíhaly! „Pamatuju si, že po odvysílání seriálu Zkoušky z dospělosti jsme byli na nějaké akci pod Petřínem. Bylo nám osmnáct, seděli jsme v autě s ostatními kolegy a představte si, že ty holky s tím autem lomcovaly! My seděli vevnitř a lítali ze strany na stranu,“ vzpomíná herec v rozhovoru pro páteční Blesk tv MAGAZÍN.

Naběhl si

Záhy ale poznal i odvrácenou stranu popularity. „Řeknu vám, že do té doby, než jsem měl známý obličej, neměl jsem problém se seznámit. Jednou jsem jel metrem a tam byla hezká holka,“ líčí Čenský začátek svého seznamovacího fiaska. „Sedl jsem si vedle ní, navázal konverzaci a ona mi řekla, že jestli si myslím, že když jsem slavný a ona se ze mě podělá, tak se prý šeredně mýlím. Pro mě to byla taková rána!“ říká dnes už s úsměvem.

Bál jsem se

Tenkrát ho to ale tak poznamenalo, že se styděl nastoupit kamkoliv, kde bylo víc lidí. „Od té doby jsem už žádnou neoslovoval – čekal jsem, až začnou samy...“ přiznává Čenský. „Bál jsem se, protože takovou ránu košem, jako jsem dostal tehdy, jsem už nikdy dostat nechtěl,“ dodal na vysvětlenou. Naštěstí se to nevyplnilo a záhy potkal svou ženu Danu, s níž je už přes 30 let šťastně ženatý.

Velký rozhovor s Janem Čenským už zítra v Blesk tv MAGAZÍNU!

Jan Čenský v pátečním BLESK tv MAGAZÍNU.
Autor: Blesk

A dále čtěte:

*Jak bydlí olympionička Kateřina Neumannová?

*Zpověď Lindy Rybové o roli alkoholičky v Ulici!

VIDEO: Čenský má doma »druhou« Hanu Maciuchovou (†75)! Co ho se zesnulou herečkou pojilo? 

Video
délka: 03:19.24
Video se připravuje ...

Čenský má doma »druhou« Hanu Maciuchovou (†75)! Co ho se zesnulou herečkou pojilo? Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
34 fotografií