Kristýna nyní na instagramu oznámila svým fanouškům a celému světu, že porodila... Ozvala se z Nemocnice a porodnice v Neratovicích a pochlubila se dalším chlapečkem. Kromě novorozeného andílka už má totiž doma staršího syna Luise Frederika (7).

„Elliot Oliver,“ prozradila i jméno malého synka a připojila i srdíčko. V hashtazích pak vyjadřovala hlavně svůj vděk za nový život a za fakt, že vše dobře dopadlo a ona i miminko jsou v pořádku. Co víc by si s rodinou také mohli přát...

Z přírůstku do rodiny se raduje také Aňa Geislerová, je Kristýninou švagrovou - za manžela má totiž jejího bratra Zdeňka Janáčka. Je tak tetou malého Elliota a není divu, že mu již popřála k narození: „Konečně beraní posila v rodině! Vitej Eli Oli! Budem slavit spolu! Ty sedmého, já sedmnáctého! Jsi o 44 let a 10 dní mladší.“ A pogratulovala i švagrové.

A rozhodně nebyla jediná... Na instagramu se hned ozvaly především dámy - například Eva Decastelo, Veronika Kašáková, Lenka Zahradnická, Kristýna Frejová, Markéta Procházková, Jana Bernášková a další.  

Těhotenství oznámila sama Kristýna, známá kromě Ordinace i z Cest domů, na sociálních sítích loni v listopadu. „Už je tomu několik měsíců, co píšu deníky nejen pro Luise, ale i pro naše Mimi. Je to tak. Luis už teď je skvělej brácha a my se společně s ním nesmírně vesmírně těšíme na ten náš zázrak. Děkujeme ti za to, že sis k nám cestu našlo, dítě naše! Milované jsi už dávno, tak ať jsi i zdrávo! My šťastní jsme!“ napsala tehdy Janáčková a ukázala i fotky, na nichž se držela za břicho.

VIDEO: Kristýna Janáčková koupala nohy v krvi: Za 10 dní ušla 300 kilometrů!

Video
délka: 01:42.83

Kristýna Janáčková koupala nohy v krvi: Za 10 dní ušla 300 kilometrů! Markéta Reinischová, Petr Soukup

Fotogalerie
37 fotografií