Pochoval tři ženy, vychoval pět dětí, přišel o vlasy a po prodělané rakovině tlustého střeva se změnil. Ze ctižádostivého gynekologa se slabostí pro ženy, který zanášel své manželce Aleně Štréblové (54) alias Marcele s kolegyní Danielou Šinkorovou (48) – Gitou, se stal spořádaný chlap. Tady příběh Čestmíra Mázla končí a další už podle oficiálního stanoviska Novy nebude.

„Dnes jsem měl poslední natáčecí den seriálu Ordinace v růžové zahradě. Natáčel jsem ho 15 let a 6 měsíců. Děkuji všem, kteří se na výrobě podíleli, ale i vám divákům a divačkám, kteří jste se rádi dívali a fandili. Moc si toho vážím. Tak ahoj a buďte zdraví, váš Česťa,“ rozloučil se s fanoušky Petr Rychlý, který hned skočil do dalšího kšeftu. Už 21. března se vrátí na obrazovky v další řadě Tváře. Co bude dělat potom, ale zatím neprozradil.

Ateliéry mu nebudou chybět jen kvůli penězům, i když díky kamenické nemocnici vydělal pořádný balík. Svého času natáčel i 13 dní v měsíci, což měsíčně dělalo asi 195 tisíc korun. Za celou tu dobu, co nosil bílý plášť jako gynekolog z Kamenice, nebyl před kamerou jen jeden měsíc. „Doktorem Mázlem jsem patnáct let a je pravda, že jsem s ním už hodně srostlý. Samozřejmě se na život bez něj zvyknout dá a je mi jasné, že ten okamžik jednou nastane. Myslím ale, že tahle chvíle je zatím ještě daleko,“ tvrdil iDnes.cz loni v říjnu. Seriál by měl končit 10. června.

VIDEO: Morávková, Čenský, Adamovská: Unikátní dokument z natáčení Ordinace, která ohlásila konec!

Video
Video se připravuje ...

Morávková, Čenský, Adamovská: Unikátní dokument z natáčení Ordinace, která ohlásila konec! Blesk TV

Nabídka natáčet Ordinaci ho před 15 lety tak trochu zachránila. „Čestmír Mázl mi umožnil rozbít šuplík, ve kterém jsem byl léta uvězněný jako bavič. Do té doby jsem se veřejně neprezentoval jako herec,“ přiznal Petr, kterého díky roli začali obdivovat i fanoušci. „Když jste bavič, divácké pole se rozdělí na dvě poloviny – někdo vás zbožňuje, někdo nenávidí. Ale když hrajete pana doktora, začnete být oblíbený u všech, protože přece přichází pan doktor...“ přiznal. V diáři mu zatím zůstává natáčení pořadu pro kutily Rady ptáky Loskutáka.

Od prvního dílu v ateliérech natáčela také Ivana Jirešová (43) alias barmanka Lucie, ale i Zlata Adamovská (62) coby doktorka Běla Valšíková.

VIDEO: Potřetí těhotná Ornella mluví s Koktou o smrti! A Rychlý přijde o miliony

Video
Video se připravuje ...

Potřetí těhotná Ornella mluví s Koktou o smrti! A Rychlý přijde o miliony Bára Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
39 fotografií