„Vážení a milí, tento týden jsem udělal jeden důležitý krok. Poprvé v životě jsem kvůli své obezitě navštívil specializovaného lékaře. A musím říct, že nechápu, proč jsem to neudělal dřív,“ přiznal svým fanouškům na instagramu Zounar a sdílel i fotku z ordinace, tentokrát té skutečné a nikoli seriálové...

Diváci ho na Nově už léta vídají jako lékaře (a saniťáka), ale tentokrát byl za pacienta. „Vím, jsem teprve na začátku a bude to určitě běh na dlouhou trať, ale už teď z toho mám dobrý pocit. Pan doktor si během návštěvy nejen vyposlechl mé životní pohybové a hubnoucí story, ale aby získal maximum informací o mém zdravotním stavu, udělal mi další vyšetření včetně změření tlaku a odběru krve,“ vysvětloval Martin, který se kdysi proslavil rolí v seriálu Chlapci a chlapi.

VIDEO: Herec z Ordinace Martin Zounar do toho praští! 

Video
délka: 02:39.00
Video se připravuje ...

Herec z Ordinace Martin Zounar do toho praští! Veronika Kuželková, Jan Jedlička

Od té doby už ale uteklo hodně vody a herec, který je nyní šťastně zadaný, bojuje už léta s nadváhou. Možná že teď je na správné cestě dát vše zase do pořádku. „Co mě překvapilo, bylo propojení mých chytrých hodinek s jejich systémem. Jednoduše tak bude mít pan doktor k dispozici maximum informací do mé další návštěvy a já si nemusím vše pamatovat a složitě zapisovat,“ radovala se hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě 2.

Právě v ní se nedávno objevil téměř nahý, ještě víc pak odhalil (omylem) během divadelního představení Dva nahatý chlapi... Třeba až se toto představení vrátí na prkna, která znamenají svět, bude už Zounar opět krásně vyrýsovaný. Hlavní ale je, aby byl spokojený a zdravý. Nezbývá, než mu popřát hodně štěstí a vytrvalosti spolu s pevnou vůlí. 

VIDEO: Zounar na noblesní premiéře Čarodějky: Proč jsem přišel ve svetru?

Video
délka: 01:28.05
Video se připravuje ...

Zounar na noblesní premiéře Čarodějky: Proč jsem přišel ve svetru? David Turek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
40 fotografií