Zdá se, že Ordinace postupně mění Zounara v nudistu. Již před čtyřmi lety měl ve scénáři předepsáno proběhnout kamenickou nemocnicí nahý, pouze intimní partie a pozadí si tehdy kryl novinami. Nyní tvůrci sáhli po podobné zápletce a v nejnovějším díle dojde opět na nahotu!

„Kolegové na záchrance si ze mě udělají p**el a chtějí mě dostat na kolena. Nakonec se to zvrtne a je z toho příjemná věc. Doufám, že i divák to ocení, není to jen o svlékání,“ popsal představitel doktora Švarce, z něhož si kolegové na záchrance vystřelí a napovídají mu, že charitativní kalendář budou fotit nazí. Bez oblečení ale dorazí jen on sám.

„Byla tam neuvěřitelná sranda. P**el máme každý skoro stejnou a bylo to příjemný natáčení, i když nahotě jako takové úplně nefandím,“ netají se Martin, který prý nechtěl dělat nic jen tak naoko. „Jsou nahoty, které jsou funkční a nefunkční. Tohle už je připravená linka Boba před půl rokem a je to podstatná věc, která je i pro něj jako pro postavu,“ doplnil Zounar.

Ostatně už se svlékáním má dost zkušenosti, jednou se mu to totiž vymklo i na jevišti – konkrétně při premiéře hry Dva nahatý chlapi mu sjelo saténové prostěradlo. Všichni v hledišti tak měli náhle výhled na jeho pozadí i popředí. „Bohužel se mi to stalo, ale nestává se to. Ale jak byla velká tréma...“ prozradil s tím, že obvykle hraje 15 minut nahý, jen s bedry ovázanými právě prostěradlem. Zbytek představení už je oblečen. „Byla to velká sranda. Martinu Krausovi se to stalo v Ostravě a spadlo mu to celé,“ práskl dokonce kolegu.

VIDEO: Ordinace se v novém roce vrací ve velkém stylu, záchranka se svlékla do naha! 

Video
Video se připravuje ...

Ordinace se v novém roce vrací ve velkém stylu, záchranka se svlékla do naha! TV Nova

Také v Ordinaci na to vlastně nebude tak úplně sám. Svršky před objektivem Tomáše Třeštíka (42) odhodí v seriálu také doktoři Ota Kovář v podání Martina Stránského (50) a Petr Hanák v podání Radima Fialy (49). Potěchu pánského oka pak pro dobrou věci připraví také Jana Holcová v roli Zity Drábové.

Poslední sezóna

Podle oficiálního vyjádření Novy čeká herce po 15 letech nepřetržitého vysílání konec. Na jaře se odvysílá poslední díl. „Je to pro nás emotivní záležitost, většina z nás se seriálem zestárla, těžko hledat nějaká srovnání. Pokud si nějaký pořad udrží své místo v hlavním vysílacím čase po více než 15 let, a navíc se vysílá po dvou epizodách v týdnu, je to zkrátka fenomén, který jen tak nezmizí,“ uvedla Monika Hasmanová, ředitelka výroby TV Nova.

Ostatně seriál dlouhé roky kraloval žebříčku sledovanosti, po nasazení konkurenční Slunečné se ale sledovanost dostala pod milion diváků. Zatím není jisté, co vlastně Ordinaci nahradí a zda se bude úspěch opakovat.

VIDEO: Prvním dárkem finále Ordinace je pro diváky Marika Šoposká alias Bibi!

Video
Video se připravuje ...

Prvním dárkem finále Ordinace je pro diváky Marika Šoposká alias Bibi! TV Nova

Fotogalerie
142 fotografií