Pohřbu, který se koná v úterý ve 13:15 hodin v bratislavském krematoriu, se kvůli slovenským pandemickým opatřením smí účastnit pouze šest osob. 

„Rozloučení bude z poloviny církevní a z druhé poloviny civilní. Bohužel jsme velmi museli zvažovat, kdo se bude moci obřadu zúčastnit, a bohužel mé děti na rozloučení jít nemohou,“ svěřila smutně Blesku Wanda Hrycová.

„Budu tam jen s maminkou a manželem, tatínkova sestra, její syn a rodinná přítelkyně, která tátu znala od jeho 13 let. To je naše nejužší rodina,“ vyjmenovala smuteční hosty, kteří budou mít tu čest dát sbohem Hrycovi, který podlehl akutní leukemii 31. ledna.

VIDEO: Zemřel Andrej Hryc (†71): V limuzíně Blesku mluvil o přízni žen i smrti syna

Video
délka: 08:12.80

Zemřel Andrej Hryc (†71): V limuzíně Blesku mluvil o přízni žen i smrti syna Blesk TV

„Veřejnost a kamarádi budou mít možnost na tatínka zavzpomínat před obřadní síní, kam necháme nainstalovat reproduktory a obrazovku, kde budou promítány tatínkovy fotky,“ prozradila Hrycová. Ostatní poprosila, když nebudou moci přijít, aby za jejího tatínka doma zapálili svíčku a věnovali mu vzpomínku.

„Nad rakví promluví tatínkův dlouholetý kamarád a kolega, kterého si nesmírně vážil. Je jím herec Dušan Cinkota,“ dodala dcera Hryce, který zemřel před 17 dny.

VIDEO: Andrej Hryc věřil: Budu pracovat, dokud mě netrefí šlak!

Video
délka: 01:40.99

Andrej Hryc: Budu pracovat, dokud mě netrefí šlak! Blesk TV

Fotogalerie
31 fotografií