Svatební den ve velkém stylu a na jednom z nejprestižnějších míst v Česku! Takový byl plán Moniky Štikové, když v sobotu podruhé vstupovala do manželství s kolouškem, hokejistou Petrem Biniasem (23). Na radnici dorazila s více než hodinovým zpožděním, a protože na Staroměstské radnici mají narváno, byl problém je oddat v dalším termínu. Stačilo málo a Monika mohla být stále jen rozvedenou paní a nikoliv novomanželkou.

O překvapení na svatbě nebylo nouze. Zvědavé pohledy se ale nestáčely tolik k Moničiným bílým šatům ani k mladičkému novomanželovi, jako k mamince Štikové. Nikdo nemohl uvěřit, že kultivovaná dáma v zeleném je sedmdesátiletá Moničina maminka Jindřiška Mikušková.

VIDEO: Ornella Koktová o svatbě matky Štikové: Tvrdá slova!

Video
délka: 00:42.00

Ornella Koktová o svatbě matky Štikové: Tvrdá slova! David Turek, Jan Jedlička

Ona a nevlastní otec Štikové byli jediní příbuzní, jimž o svém velkém dnu Monika řekla. „Už dvacet let o sebe poctivě pečuje a maže se kaviárovým krémem,“ prozradil Jindřiščin recept na mládí zdroj z rodiny Štikových.

Vztahy v rodině Štikových jsou už více než dva roky vyhrocené natolik, že s Monikou nikdo nemluví. Nebylo proto velkým překvapením, že své dvě dcery na svou veselku nepozvala, a dokonce jim o ní ani nedala vědět. Aby Monika ukázala, že s nimi do budoucna nepočítá, přijala manželovo jméno Binias.

VIDEO: Monika Štiková se vdala! O 24 let mladšího kolouška si vzala na »Staromáku«.

Video
délka: 02:00.00

Monika Štiková se vdala! O 24 let mladšího kolouška si vzala na »Staromáku«. Lukáš Červený

Fotogalerie
85 fotografií