Přestože je mezi nimi obrovský věkový rozdíl, bude to zřejmě láska jako trám. Matka Ornelly Koktové (26) a zároveň dáma, která se nechvalně proslavila účinkováním v kontroverzní reality show Štiky (a kvůli následnému plivání nejrůznějších jedovatých obvinění na své dvě dcery i dnes již snad bývalého manžela), tedy Monika Štiková, se zakoukala do mladinkého hokejisty jednoho nepříliš známého německého hokejového klubu zhruba před dvěma roky.

Nikdo v jejich vzplanutí však tehdy nevěřil. Ona se ovšem nedala zviklat posměšnými komentáři a odstěhovala se za ním za hranice, kde se z dámy zvyklé žít si na vysoké noze stala ženou v domácnosti, která si přivydělává například rozvážením dětí do školy.

Zatímco se svou českou rodinou se Monika rozešla ve zlém, s mladíčkem Petrem Biniasem se rozhodla založit novou rodinu. Již nějakou dobu hovořila o tom, že by si klidně dala říct a porodila mu miminko, v noci ze soboty na neděli se na sociální síti pochlubila fotkou své ruky, volně položené na dlani svého kolouška, se všeříkajícím popiskem „ano“.

Na prsteníčku jí totiž září prstýnek s pořádným kamenem. Krátce předtím navnadila své fanoušky tajuplnou fotkou zátky od vína, na níž bylo napsané datum a slova „velký věci se dějí“. A taky že se děly: do roka a do dne čeká Moniku v pořadí již druhá veselka! Není divu, že pod fotkou tohoto zaláskovaného párečku se to jenom hemží samými gratulacemi. A to i přesto, že blondýnka nikdy nic neřekla o svém rozvodu s manželem Michalem... Došlo k němu vůbec?

Svou lásku s Petrem ale veřejně prezentují na sociálních sítích dnes a denně, „mamma Štiková“ poměrně pravidelně sdílí se svými téměř 13 tisíci přáteli a příznivci romantické momentky s chlapcem, který by mohl být jejím synkem, chodí mu fandit na hokejová utkání či jen tak na tréninky, a hlavně – je vidět, že je po jeho boku spokojená a viditelně omládla. Svůj svazek se tedy rozhodli stvrdit zásnubami a nezbývá nic jiného než jim držet palce, aby jim vzájemné city a ony pomyslné růžové brýle vydržely i po svatbě. Jak bylo totiž ve Štikách nejednou vidět, s Monikou není zrovna snadné vyjít…

VIDEO: BEZ CENZURY: Štiky shodily šupiny! Máma versus dcera

Video
délka: 01:03.62
Video se připravuje ...

BEZ CENZURY: Máma Monika (45) vs. dcera Ornella (25) se ukázaly NAHÉ: Štiky shodily šupiny! David Turek

Fotogalerie
60 fotografií