Monika Štiková v posledních letech obrátila svůj život vzhůru nohama! Po mnohaletém manželství se rozvedla, přerušila veškerý kontakt se svými dcerami Ornellou (27) a Charlotte (23), našla si o 24 let mladšího partnera a odstěhovala se za ním do Německa. Pouhý rok od seznámení pak došlo na zásnuby a právě v sobotu 18. července ve 12:30 hodin nastal den D – svatba!

VIDEO: Ornella Koktová o svatbě matky Štikové: Tvrdá slova!

Video
délka: 00:42.00
Video se připravuje ...

Ornella Koktová o svatbě matky Štikové: Tvrdá slova! David Turek, Jan Jedlička

A jak se dalo očekávat, nikdo z Moničiny nejbližší rodiny na svatbě nebyl. Příležitost, kterou mohla takzvaná „mamma Štika“ a hvězda reality show Štiky například využít právě k usmíření se svými dospělými potomky, se tak nesla v tomto ohledu ve smutném duchu. 

VIDEO: Svatba Moniky Štikové!

Video
délka: 02:00.00
Video se připravuje ...

Svatba Moniky Štikové Lukáš Červený

Monika Štiková si i přes druhou svatbu v životě oblékla klasické bílé šaty, zatímco mladý ženich se blýsknul ve světle modrém obleku s kravatou v tmavě modré a v bílé košili. Co bude po vdavkách následovat, není jasné. Vrátí se novomanželé do Německa a začnou pracovat na založení vlastní rodiny? Podle nedávného vyjádření Moniky, která se zastala podobně staré a těhotné Venduly Pizingerové (48), to není úplně vyloučené. „Co se přestat divit, v kolika žena rodí, když muži plodí i v 80? Doba se mění, a to je moc fajn,“ napsala na sociální síti s tím, že sama uvidí, jestli se bude chtít stát ještě znovu maminkou, když své dvě první dcery zcela zatratila.

VIDEO: HODINA ŘEVU! Brutální hádka Štik v Blesku: Výčitky, urážky a pak... Monika utekla ze studia!

Video
délka: 56:46.47
Video se připravuje ...

HODINA ŘEVU! Brutální hádka Štik v Blesku: Výčitky, urážky a pak... Monika utekla ze studia! redakce Blesk

Fotogalerie
74 fotografií