I když se znají čtyři měsíce, tak veřejnost Dominiku poznala teprve před třemi týdny, kdy ji Jaromír vyvezl do Špindlerova Mlýna, kde byl pár společně na party. A že je to mezi nimi vážné, potvrdila hokejistova neteř, blogerka Pavlína Jágrová (26).

"Byli jsme na společné večeři, já, můj přítel a strejda se svou přítelkyní, kterou nám tak představil. Je to skvělá holka a strejda je šťastný. Věřím, že mu to už konečně vyjde a že tohle je ta pravá," řekla Blesku Pavlína, která je už rok zamilovaná a netají se, že právě s tímhle klukem by chtěla miminko.

VIDEO: Jágrova neteř Pavlína o slavném strejdovi: Proč nejsou v kontaktu?

Video
Video se připravuje ...

Jágrova neteř Pavlína o slavném strejdovi: Proč nejsou v kontaktu? Petr Soukup, Markéta Reinischová

„Moc bych chtěla miminko, cítím, že už je čas a že můj přítel je ten pravý,“ řekla před časem Blesku a dodala, že by tak předběhla strejdu. Ale teď už si tím tak jistá není. "No, možná bude nakonec strejda rychlejší," dodala se smíchem kráska, která si po dlouhé době vyrazila s kamarádkou na party nového typu elektronických cigaret. 

Jágrová karanténu využila k tomu, aby vymyslela nový projekt a zapracovala na svém vzhledu. Cvičením zpevnila postavu a díky opalování na terase získala krásnou bronzovou barvu. 

VIDEO: Velká radost v rodině Jardy Jágra! Už je to devět měsíců...

Video
Video se připravuje ...

Velká radost v rodině Jardy Jágra! Už je to devět měsíců... Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
35 fotografií