„Dominika mě vzala taxíkem s sebou, nebyla jsem tady ještě. Je mi strašně smutno... Tady si člověk naplno uvědomí, že ten Kája už není,“ řekla Blesku evidentně zarmoucená paní Antonie. „V úterý jsem za něj zapálila svíčku, tady jsem za něj nechala slzy,“ dodala.

Na Mistrův hrob donesly květy. „Táta mi moc chybí. Vím, že jsem nebyla v posledních letech dobrá dcera, ale tady jsem mu přišla dokázat, že jsem na tom i přes různé peripetie s prací lépe,“ pronesla Dominika.

VIDEO: Dominika Gottová: O mrtvém otčímovi, osamělé mámě i válce s Rezkovou

Video
Video se připravuje ...

Dominika Gottová: O mrtvém otčímovi, osamělé mámě i válce s Rezkovou. David Turek, Lukáš Červený

Výčitky vůči vdově Ivaně

Nejstarší z Gottových dcer stále bolí, že ji vdova Ivana (44) nedala možnost, aby se i její jméno skvělo na rodinném věnci, který na hrobě leží od úterý, a podpis pod dopisem pro něj. Ještě víc ji ovšem nakrklo prohlášení vydané přes tiskovou mluvčí, v němž se do ní Ivana navezla, že o rodinu svého otce nejeví žádný zájem, nezajímá se o hrob a vlastně o nic.

„S rodinou v kontaktu jsem a Ivana mi mohla ohledně výročí narození otce zavolat a říci mi, jakou formu uctění jeho památky s rodinou zvažuje,“ namítla Dominika. „Nestalo se tak, zatímco jiné členy rodiny pravděpodobně kontaktovala. Zvolila jsem vlastní formu uctění památky a proto jsem zde...“

VIDEO: Dominika roztřeseně o vztahu s tátou Gottem: Uzavřeli jsme dohodu!

Video
Video se připravuje ...

Dominika roztřeseně o vztahu s tátou Gottem: Uzavřeli jsme dohodu! Luboš Procházka

Fotogalerie
111 fotografií