Snoubence tím ovšem dostala do nefér situace, kdy nadsazená, egoistická provolání neměli velkou šanci naplnit. Pompézní veselka se nesla v několika odstínech růžové, fialové, bílé, šedé i černé. A speciálně navržený motiv květin zdobil textilie i veškeré tiskoviny.

Květinová výzdoba byla sice krásná, ale její množství tak extrémní, že to spolu s použitým florálním dekorem zavánělo kolotočářským kýčem. Hodí se tedy říct, že i svatební dekorace mají v použité kvantitě své limity a odrážejí vkus a styl jak novomanželů, tak jimi vybrané koordinátorky.

VIDEO: Krásná sestra fotbalisty Patrika Schicka: Tohle jsou moje tipy, jak být 3 měsíce po porodu ve formě!  

Video
délka: 03:51.84

Krásná sestra fotbalisty Patrika Schicka: Tohle jsou moje tipy, jak být 3 měsíce po porodu ve formě! Markéta Reinischová

Zdobný styl veselky se odrážel i ve výběru šatů nevěsty Hanky Běhounkové. Živůtek na špagetových ramínkách přechází v objemnou sukni, která spolu se zlatou obručí zvýrazňuje pas. Celé šaty i s vlečkou, ručně pošité 3D květinami, jsou u romantických nevěst aktuálně velmi v kurzu. A jejich kýčovitostí bych je přirovnala ke kdysi tolik oblíbeným šlehačkovým šatům, které teď úspěšně nahrazují.

Problematické pošití je vidět především na živůtku, kde krásné nevěstě přidávají v oblasti dekoltu na objemu jak zepředu, tak z boku. Ta v nich působí velmi robustně, a to ačkoliv je štíhlá.

Nepochopitelný je též výběr svatební kytice, jež se zdobností se šaty divoce přetahuje o pozornost. Make-up a vlasy byly zvoleny citlivě a dlouhý závoj účes celkem příjemně rámoval. Vzhledem k rozpočtu celé svatby je překvapivé, že se nevěsta nerozhodla pro mnohem originálnější šaty na míru, ale pro nelichotivý model, navíc tak často vídaný.

VIDEO: Schick po restartu bundesligy. Diváci tomu chybí, řekl po návratu na hřiště

Video
délka: 03:17.60

Schick po restartu bundesligy. Diváci tomu chybí, řekl po návratu na hřiště iSport TV

Fotogalerie
86 fotografií