V únoru na sociální síti šokovala herečka všechny své fanoušky oznámením, že podstupuje léčbu rakoviny prsu. A o měsíc později měl ztroskotat i vztah s přítelem Josefem. Ukončila ho prý kvůli hormonální léčbě. „Nechtěla jsem ho zatahovat do svých problémů a myslela jsem si, že ho tím ochráním,“ přiznala teď deníku Aha! Kuklová. „Ale on se nevzdal a bojoval o mě,“ prozradila, že se dali opět dohromady.

Potřebovala být sama

Když herečka o své nemoci promluvila, pomáhalo jí prý nejvíc to, že se mohla radit a komunikovat se ženami, které potkal stejný osud. „Najednou jsem měla zaměstnanou hlavu,“ přiznala Kuklová. „Bylo důležité nechat Míšu být sama se sebou. To bylo na tom všem nejtěžší. Zvyknout si na to a pochopit to. Ze začátku jsem měl pocit, že jsem něco provedl, ale ve skutečnosti to bylo tak, že prostě Míša potřebovala být sama,“ svěřil Aha! Míšin partner Pepa, který tak možná i trochu poradil partnerům ostatních nemocných žen.

VIDEO: Strach lékařů: Probudí se Laufer a v jakém stavu bude? A trápení Kuklové bojující s rakovinou

Video
délka: 02:27.40

Strach lékařů: Probudí se Laufer a v jakém stavu bude? A trápení Kuklové bojující s rakovinou. Bára Horáková, Lukáš Červený

Nevydařené manželství

Na přímý dotaz deníku Aha!, zda teď partneři neuvažují o svatbě, přišly rozdílné odpovědi. „Já už mám jedno nevydařené manželství za sebou, tak na to budu potřebovat delší čas,“ připomněla Míša své manželství s hercem a filmovým producentem Jiřím Pomeje(†54). „Já jí na to říkám, že všichni chlapi nejsou stejní,“ opáčil Josef. Ještě zvláštnější odpověď přišla na dotaz, zda už stihl Míšu požádat o ruku. „O tom já nesmím mluvit,“ odpověděl Pepa. „Nechci o tom mluvit,“ reagovala Kuklová. Podle všeho mohou být tedy partneři zasnoubeni a přece jen bude mít i tato pohádka šťastný konec!

VIDEO: Míša Kuklová se staronovým přítelem: Promluvila o krizi i návratu!

Video
délka: 04:02.88

Kuklová se staronovým přítelem: Promluvila o krizi i návratu! David Turek, Jan Jedlička

Fotogalerie
45 fotografií