„Hejty“, které se valí na hlavu »ufňukané« Pavlíny jako obrovské balvany, netřeba znovu podrobně rozebírat. Brýlatá soutěžící zkrátka početnému diváctvu do oka nepadla a lidé ji zejména na sociálních sítích kritizují za cokoliv je napadne. Mladá amatérská kuchařka tak musí čelit urážkám týkajícím se jejího excentrického chování před kamerou a bohužel nejen to. Najdou se i tací, kteří se jí posmívají za vadu řeči, zejména za ráčkování.

„Co třeba zavítat na pár hodin na logopedii? To R a L je opravdu hrozné... Takhle špatně nemluví ani osmileté dítě...,“ napsal nejmenovaný anonym Pavlíně do soukromého chatu na instagramu a ona následně urážlivou zprávu sdílela s překvapivou odpovědí.

VIDEO: Pavlína z MasterChefa: Proč jsem u vaření vulgární?

Video
délka: 00:20.72

Pavlína z MasterChefa: Proč jsem u vaření vulgární? TV Nova

„Ve středu jsem měla první sezení se svou logopedkou, teď cvičím doma sama motoriku jazyku a doplňování d za r. V pondělí máme další sezení. Platím si intenzivní trénink, tak snad tu mou zatím nedokonalou řeč ustojíte, dokud to nepřeklopím do běžné mluvy,“ šokovala horká favoritka na výhru soutěže MasterChef Česko se sdělením, že šla ve svých 25 letech do sebe a místo toho, aby se hroutila z ohavných komentářů, rozhodla se zase v něčem zdokonalit.

V souvislosti s výše zmíněným komentářem také trochu promluvila do duše těm, co si na sociálních sítích libují v útočném kritizování a urážení druhých, především mediálně známých tváří. „Mimochodem, kritiku lze napsat hezky. Třeba nabídnout pomocnou ruku, říct něco jako: ‚Dobrý den, to poslední, co chci, je dotknout se Vás. Rád/a bych Vám zaslal/a kontakt na vyzkoušenou logopedii, pokud Vás trápí Vaše vada řeči, zkuste se na ně obrátit, určitě Vám rádi pomůžou.' Ale to ne, za mrchu přece musím být pořád jen já,“ apeluje Pavlína Lubojatzky, aby si lidé sáhli do svědomí dříve, než začnou vypouštět obdobné nic dobrého nepřinášející jedy.

VIDEO: Ze soutěže odešel mamánek Pája

Video
délka: 00:54.40

Ze soutěže odešel mamánek Pája TV Nova

Fotogalerie
53 fotografií