Míša Kuklová už nějaký čas bojuje se vzácným nádorem prsu, který jí lékař odstranil, bohužel však i s oběma prsy. Navíc byla herečce stanovena hormonální léčba místo častěji volených chemoterapií. Podle posledních výsledků to však vypadá, že je vše na nejlepší cestě. Poslední výsledky vyšetření podle jejích slov dopadly dobře, a tak nic nebrání tomu nechat si navrátit své ženství pomocí plastické chirurgie.

„Nechce se mi na další operaci, kdy mi budou vracet moje vnady, protože se trochu děsím bolesti. Zase ta vidina, že budu vypadat líp a budu zase ženská, je krásná,“ svěřila se v pořadu Terezy Kostkové Český rozhlas Dvojka. Herečku zajímalo, kdy Míša poprvé pocítila, že něco není v pořádku.

„Bylo to asi před čtyřmi roky, kdy jsem se podívala do zrcadla a okolo očí jsem měla černé kruhy, ne pod očima, ale všude kolem očí. Vím, že to nebylo stoprocentní, ale viděla jsem to u několika lidí, co s touto nemocí bojovali. Propadla jsem panice, že to mám, ale stejně jsem nešla na vyšetření. Sáhla jsem po přírodní léčbě, přišlo mi to rozumný, že by mi to mohlo pomoct,“ netajila se Kuklová. Bohužel to moc nepomohlo, protože poslední vyšetření před rokem odhalilo v jejích prsou nález. 

VIDEO: Náhodné setkání Kuklové s Pomejem v nemocnici: Co se dělo, když se uviděli?!

Video
délka: 00:55.32

Náhodné setkání Kuklové s Pomejem v nemocnici: Co se dělo, když se uviděli?! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
38 fotografií