Blondýnka, která je nyní na přelomu čtvrtého a pátého měsíce těhotenství, dokáže sama sebe pobavit, když si vzpomene, jak novinku oznamovala partnerovi. „Když jsem sdělila Rendovi, že čekáme rodinu, bylo to vtipná historka,“ prozradila v primáckém Top Staru a odhalila, že po jejím účinkování v Show Jana Krause šli ještě oslavovat, ale ona neměla chuť na víno, což jí připadalo zvláštní.

„Renda tu chuť měl a poněkud velkou, takže druhý den ráno, když jsem mu to chtěla oznámit, tak měl oči šejdrem, jedno takhle, druhé jinam. Nechápal vůbec, která bije,“ směje se Konvičková. „Nakonec to dopadlo tak, že mě ještě ten den požádal o ruku,“ přiznala happy end historky. K žádosti o ruku došlo již 8. února.

Na samotnou veselku si ale dvojice musí ještě počkat, ale ani ne tak kvůli koronaviru. „Svatbu trošku odkládáme, protože máme teď jiné priority,“ svěřila se s tím, že hlavní je teď zdraví její i miminka, ale navíc si rodinka buduje i vysněné »hnízdečko lásky« a na stavbu a výběry materiálů teď mají dost času, protože Markéta nevystupuje a její láska, pilot René, také nelétá...

Zpěvačka známá ze SuperStar i Tváře, které loni odoperovali nádor na vaječníku, se cítí v těhotenství docela dobře, i když zpočátku bývala nafouklá a dělalo se jí zle. Podle jejího snoubence pak s ní také pěkně mávají hormony, to ona ale nepociťuje. „Pohlaví miminka zatím neznám. Bohužel se nám nechce ukázat,“ posteskla si pro Top Star ještě nastávající maminka a doplnila, že René má za to, že by to mohl být chlapeček a že pokud je po tátovi, neukáže se až do porodu.

VIDEO: Zázračné těhotenství Markéty Konvičkové: Nádor ji připravil o vaječník! Vyšlo to napoprvé

Video
délka: 36:57.68

Zázračné těhotenství Markéty Konvičkové: Nádor ji připravil o vaječník! Vyšlo to napoprvé. Markéta Reinischová

Fotogalerie
47 fotografií