Tolik štěstí najednou se jen tak nevidí. „Ráda bych se s vámi podělila o tu nejradostnější zprávu mého života! ČEKÁME MIMINKO. Tento rok prožívám nejkrásnější období. Mám milujícího snoubence, stavíme dům a do toho mě čeká nejhezčí role v životě ženy. Být máma. Pod srdíčkem nosím už nějaký čas ten největší dar,“ pochlubila se v pondělí dopoledne na sociální síti Markéta Konvičková

Po tom, co jsem si prožila v minulém roce, si toho nesmírně vážím a přijímám to štěstí s otevřenou náručí. P.S.: Už se strašně těším, až ti budu zpívat na dobrou noc a tvůj táta tě vezme do oblak,“ dodala nastávající maminka. René je totiž pilot. 

Do nového domu se letos už asi i nastěhují, ale zda stihnou rovnou i svatbu, zatím není jisté. Přece jen teď je to s obřady stejně poměrně náročné kvůli koronaviru.

Blondýnka je hlavně šťastná, že je zdravá. Loni při preventivní gynekologické prohlídce zjistil lékař u Konvičkové čtyřcentimetrovou cystu na vaječníku. Podle zpěvačky šlo o vzácný druh nádoru. Podstoupila laparoskopický zákrok a nález byl odstraněn.

Aniž by však brala léky, začala kvůli hormonálním změnám otékat a v posledních měsících přišla i o podstatnou část vlasů. Vše se v dobré obrátilo a Markéta bude maminkou. 

VIDEO: Markéta Konvičková přiznala, že jí vypadaly vlasy! Co se děje? 

Video
délka: 01:21.28
Video se připravuje ...

Markéta Konvičková přiznala, že jí vypadaly vlasy! Co se děje? Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Fotogalerie
40 fotografií