Ještě v neděli musela dcera herečky Dagmar Patrasové (63) a saxofonisty Felixe Slováčka (76) na poslední chvíli rušit svou účast v muzikálu Krysař. „Bohužel se mi za noc přitížilo, takže z postele dneska nevylezu,“ stýskala si okatá Anička na instagramu a sdílela instastories z pelíšku, kde jí dělal společnost kocour Filípek. V roli Rózi za ni musela zaskočit vnadná muzikálová hvězda Eliška Ochmanová (30), známá jako zelená Elphaba z Čarodějky.

Jakmile však Slováčkové otrnulo, začala mít zase roupy. Místo toho, aby své nachlazení pořádně vyležela, koneckonců po chemoterapiích nemá prakticky žádnou imunitu, rozhodla se plnit své pracovní zakázky – a s rouškou na obličeji se chystá na koncert v Pardubicích. Hvězdu seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 bude na jejím tříkrálovém vystoupení doprovázet nejenom symfonický orchestr, ale také bratr Felix Slováček mladší (36).

„Bude dělat snad všechno, dirigovat, hrát, zpívat… Je hustej prostě,“ napsala na sociální síť Anička, která o něco později natočila přímo „zdravici“, v níž společně se svým starším bratrem zve notně nakřápnutým hlasem své fanoušky do pardubické univerzitní auly. „A já tam teda jen zpívám, no,“ dodala tahle pracovitá mladá žena, již od ledna čeká druhá fáze léčby rakoviny. Během následujících dvanácti neděl by měla každý týden docházet na jednu chemoterapii…

VIDEO: Anička Slováčková v Blesku: Promluvila o boji s rakovinou! Jak to dolehlo na její rodiče?

Video
délka: 27:14.78

Anička Slováčková v Blesku: Promluvila o boji s rakovinou! Jak to dolehlo na její rodiče? David Turek

Fotogalerie
47 fotografií