Dcera herečky a zpěvačky Dagmar Patrasové (63) a saxofonisty Felixe Slováčka (76) v těchto dnech podstupuje náročnou léčbu rakoviny, která ji postihla v takto nízkém věku. Ani těžká nemoc ji ovšem neodradila od pracovních povinností, naopak to budilo dojem, že si koncertování, účinkování v nejrůznějších muzikálech a natáčení seriálů naložila snad ještě o něco víc než v době, kdy byla docela fit. Jako kdyby si snad ani neuvědomovala, že jí rakovina jasně naznačuje, aby své zběsilé tempo zvolnila a konečně se začala věnovat spíše sobě samotné…

Nakonec však Aničce jedno velké „stop“ řeklo samo její tělo. Oslabené chemoterapiemi bez pořádné imunity podlehlo nachlazení, a tak hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 musela místo účinkování v muzikálu Krysař zalehnout do peřin. „Bohužel se mi za noc přitížilo, takže z postele dneska nevylezu,“ stýskala si okatá Anička na instagramu. Přímo ze svého pelíšku dokonce sdílela na sociálních sítích i video v instastories, během něhož neustále popotahovala nosem. Také všem svým příznivcům ukázala, kdo se stal jejím parťákem na válení v duchnách: kocour Filípek.

Populární představení pocházející z pera kontroverzního hudebníka Daniela Landy (51), co se o víkendu hrálo již po sto padesáté, však nebylo kvůli Aniččině náhlé nemoci nikterak ohroženo. Zatímco se Slováčková poctivě kurýrovala, její part Rózi narychlo převzala alternace. V tomto případě se náhradou na prknech, která znamenají svět, stala Eliška Ochmanová (30), kráska známá mimo jiné i jako Elphaba z Čarodějky. „Andulko, odpočívej, ať je ti brzy líp!“ vzkázala jí představitelka zelené kouzelnice láskyplně.

VIDEO: Anička Slováčková v Blesku: Promluvila o boji s rakovinou! Jak to dolehlo na její rodiče?

Video
Video se připravuje ...

Anička Slováčková v Blesku: Promluvila o boji s rakovinou! Jak to dolehlo na její rodiče? David Turek

Fotogalerie
50 fotografií