Těžko uvěřit, že instagramový účet Lely Ceterové stále spravuje ta samá žena! Místo nabušeného dekoltu, nekonečně dlouhých nohou a rajcovního prádélka teď ukazuje na sociálních sítích tahle blondýnka, která více než lidskou bytost vždycky připomínala spíše dokonalou plastikovou panenku Barbie, radosti mateřského života.

Plavovlasá kráska, co se již téměř vrátila na svou původní váhu před těhotenstvím, nyní šokovala svou nejnovější fotkou: Ukázala se zcela bez make-upu.

„Už jsme vykoupané, nakrmené, a je nám spolu nejlépe. Navždy nerozlučná dvojice L&L. Tak moc ji miluji, že si už bez ní nedokážu představit svůj život,“ dojala se Lela, jejíž skutečné jméno je Lenka, u fotky, na níž něžně drží svou novorozenou dcerku na jedné jediné ruce. Na snímku je však nenamalovaná a upřímně řečeno, vypadá naprosto báječně, mnohem lépe, než když má na sobě vrstvu šminek – což ocenili i její followeři, jichž má na instagramu neskutečných 220 tisíc.

„Takhle jste nádherná, Lelo. Bez tuny líčidel,“ žasnou u Lelina selfíčka její příznivci. „V přirozeném looku jste dle mého oka kočka víc než s těmi všemi malovátky,“ zaznívají nejčastější názory. Se vší pravděpodobností nejde jenom o fanoušky téhle někdejší playmate s magisterským titulem, ale i jejího životního partnera, urostlého Karlose Vémoly.

Jak se právě jemu takhle Lela zamlouvá, to se dá jenom těžko odhadnout. Není tajemstvím, že je jeden z nejznámějších MMA bijců milovníkem všeho umělého a přehnaného, a právě nepřirozená Lelina vizáž byla tím, co na ní Terminátora zaujalo. Snad to mezi nimi nepřestane jiskřit, když se z Lely stává pomalu, ale jistě „šedivěnka domácí“!

VIDEO: Karlos Vémola o Lele: ideální je, když já vařím a moje Bond Girl umývá nádobí

Fotogalerie
63 fotografií