První »ano« řekla muži, s nímž se seznámila během studií na FAMU a kterého před veřejností víceméně tajila. Spokojené manželství se Zdeňkem, s nímž prožila 37 let, jí ale v roce 2013 vzala rakovina.

Nebrání se

Po složitém období, kterým si prošla po jeho smrti, je teď Halina připravená znovu skočit do manželství. „Ano, je to pravda. Svatbě bych se nebránila. Nikdo ani neví, jestli už nebyla...,“ prohlásila Halina tajemně na křtu nové knížky Takhle jsem si to teda nepředstavovala.

První pokus

„Moje první svatba byla úplně tajná, o té nevěděli ani rodiče. A vzhledem k tomu, že už nežijí, tak by to v podstatě zase byla tajná svatba. To můžu dopředu říct,“ řekla Aha! spisovatelka, která už nijak netají, že žije s producentem a rodinným přítelem Karlem Czabanem.

Úchvatné šaty

Ostatně už před časem v Aha! prohlásila: „Někdy si říkám, že bych si na svatbu mohla pozvat všechny kamarády a že bych si pořídila nějaké úchvatné černé šaty, jak jinak... To by bylo docela fajn.“

Harašení a pád s Ruppertem

V potemnělé kavárně se ale Halina chovala, jako by byla bez chlapa. Jeden z kmotrů, zpěvák Matěj Ruppert (41), ji chytil za boky a rošťácky se k ní tulil. Spisovatelce to ani v nejmenším nevadilo, spíš naopak. Dokonce mu odpustila i to, že mu knížka spadla během křtu na zem. „Všechny pocity v knize jsou autentické. Všechny situace ne,“ shrnula pak Pawlowská své nové dílko.

VIDEO: Halina Pawlowská: Toužím nakrmit Hugh Granta! 

Video
délka: 01:46.83

Halina Pawlowská: Toužím nakrmit Hugh Granta! KRISTÝNA LÉBLOVÁ, TOMÁŠ SOVINSKÝ, JAROSLAV BOUDA

Fotogalerie
43 fotografií