O svém domě měla jasnou představu – vilu, která stála na zakoupeném pozemku, nechala srovnat se zemí a s architektem si navrhla netypickou kruhovou stavbu. „Původně jsme si mysleli, že to bude trvat tak půl roku. Pak jsme pochopili, že stavět se bude nejmíň rok. Pak jsme zvládli i myšlenku, že budeme na hotový dům čekat dva roky,“ popisuje v právě vycházející knížce Takhle jsem si to teda nepředstavovala. Stěhování z bytu v centru nakonec museli odložit o další dva roky!

Černá můra

„Pak byly potíže s dodávkami krytiny. Pak se vracela kazová prkna. Pak stavbu někdo vykradl a zmizely všechny baterie...“ pojmenovává Halina Pawlowská černé můry všech, co se rozhodli stavět.

A když bylo konečně hotovo a s manželem Zdeňkem (†60) si jeli vilu neohlášeně zkontrolovat, nestačili se divit. „Na luxusní, kožené sedačce v barvě kapučína, kterou jsem nechala na zakázku vyrobit v Itálii, ležel Fero! Měl trenýrky, boty a na břiše mu balancoval talíř se segedínem,“ popisuje, jak načapali stavbyvedoucího. Fero prý navíc po hádce s jejím manželem obsah talíře na zbrusu novou sedačku vyklopil!

VIDEO: Halina Pawlowská: Toužím nakrmit Hugha Granta! 

Video
délka: 01:46.83

Halina Pawlowská: Toužím nakrmit Hugha Granta! KRISTÝNA LÉBLOVÁ, TOMÁŠ SOVINSKÝ, JAROSLAV BOUDA

Fotogalerie
44 fotografií