Bývalá hvězda Modrého kódu Eva Burešová už půl roku prožívá velkou lásku. S tanečníkem Matyášem Adamcem to v červnu letošního roku vzali opravdu fofrem. „Měli jsme pracovní schůzku a ten večer jsme spolu začali chodit,“ prozradila pro Top Star Eva, která se s dlouhovlasým fešákem seznámila při projektu Roztančené divadlo.

„Konečně jsem poznala člověka, vedle kterého můžu být stoprocentně sama sebou bez toho, aniž by mě nějak odsuzoval. Za humor, za styl hudby, za cokoliv,“ libuje si herečka, kterou krátce po porodu syna Nathaniela (2) opustil partner, a tak má za sebou dost náročné období.

To je ale minulost a dnes je znovu šťastná. „Jsme spolu každý den, každou vhodnou chvíli. Ale nebydlíme spolu, takhle to je fajn. Nikam nespěcháme. Já myslím, že to je v pořádku, jak to máme. Je to takový ten zdravý vztah. Rozhodně se nebudeme brát,“ vysvětlila Eva v primáckém magazínu s tím, že nechtějí nic uspěchat. Dokonce ani stěhování.

„Nastěhovaný určitě nejsem. Přece jenom každý máme svůj byt blíž k naší práci. Plus tam je Nathan, takže si myslím, že je brzo, abych mu nějakým způsobem zasahoval do života. Stěhování je dost důležitá věc na to, aby se to během půl roku rozseklo,“ vysvětlil Adamec, proč s Evou ještě nebydlí. „Ale zvu vás na svatbu 2020 samozřejmě!“ vtipkoval v reakci na předchozí slova své přítelkyně sympatický tanečník.

VIDEO: Eva Burešová přiznala strašáka v hlavě: Musím jít k lékaři! 

Video
délka: 04:21.31

Eva Burešová přiznala strašáka v hlavě: Musím jít k lékaři! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
66 fotografií