Richard Genzer je zkrátka na blondýnky. Důkazem toho je nejen stále ještě manželka Linda Finková (51), ale také jeho další vztahy včetně toho posledního. Geňa si asi před rokem našel mladší a půvabnou blondýnku Pavlu, se kterou mu to šlape jako hodinky.

„Pavla je moc krásná a já pořád nechápu, jak takový idiot jako já, měl takové štěstí, že jsem ji potkal a ona se do mě zamilovala. Jsem šťastný tak, jako už dlouho ne,“ svěřil se na jaře Blesku Genzer. A Pavlu si prý nemůže vynachválit dokonce i Finková. „Je pravda, že si s Lídou sedly. A i s dětmi si rozumí, takže je všechno super,“ potvrdil už tehdy bavič, že na rozdíl od Markéty Jiránkové, se kterou byl několik let a která si s Lindou nesedla, s Pavlou žádný problém nemají.

A na co Geňa takovou, jak sám říká, krásku, sbalil? „Partnerka se do mě zamilovala kvůli mé rychlé chůzi. Ona ráda sportuje, asi jsem jí imponoval, jak rychle chodím,“  prozradil pro expres.cz s nadsázkou Richard. S Pavlou prý dokonce bude na Štědrý večer a Ježíška se svými dětmi má na programu až na druhý den 25. prosince.

VIDEO: Porota StarDance je na nože už teď! Kdo urazil Genzera?

Video
délka: 02:49.11

Porota StarDance je na nože už teď! Kdo urazil Genzera? Markéta Reinischova

Fotogalerie
58 fotografií