O tom, že je Rytmus a Jasmina Alagičová stále ve fázi zamilovanosti, není pochyb. Manželský pár, který stihl od začátku vztahu veškeré jeho hlavní fáze sfouknout během pouhého jednoho roku, nezanedbává romantické chvilky ani s několikaměsíčním miminkem. A tak nyní rapper vytáhl moderátorku na luxusní wellness, kde si užívali jeden druhého.

„Chci poděkovat mojí manželce, která mě podporovala při tvorbě alba. Dnes jsme si byli užít sami sebe jako za starých časů, když jsme nebyli rodiče. Miluji svoji rodinu,“ vyznal se u láskyplné fotky s Jasminou pyšný manžel Rytmus.

A protože asi tušil, že by se lidé v komentářích mohli začít dotazovat, kde si jako dovolili nechat syna Sanela, rozhodl se je slovenský hudebník rovnou uzemnit odpovědí, na kterou lze jen těžko něco říct. „Sanelko spí pod kamerami na pumpě, však na co budeme volat babičce, aby ho hlídala,“ napsal vtipálek Rytmus všem případným zvědavcům. Ve skutečnosti netřeba pochybovat o tom, že synátora ukázkově zaopatřil, aby si mohl nerušeně a bez obav užít chvilky o samotě se svou krásnou ženou.

VIDEO: Jasmina Alagič o románku s Rytmusem: Jsme kamarádi...

Video
délka: 01:21.94

Jasmina Alagič o románku s Rytmusem: Jsme kamarádi... Adriana Šoltésová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
49 fotografií