Z hereččina prostředního syna Vojty se v říjnu stal ženatý pán. Obřad proběhl 19. října v Kroměříži, odkud je nevěsta, která pracuje jako zdravotní sestra. A byla to přitom právě Eva, kdo se tak trochu postaral o to, že se zamilovaná dvojice seznámila.

„Před třemi lety jsem jela s kamarádkou na pravidelnou dámskou jízdu a poprosily jsme Vojtu, který byl zrovna bez partnerky, jestli by nechtěl jet s námi, protože tam máme příbuzné,“ líčila pro týdeník Sedmička Hrušková, kterou nejvíc proslavila role něžné Popelky ve stejnojmenné pohádce.

„Jel a hned první den jsme šli všichni na opravdu dlouhou túru. K večeru jsme se vraceli domů a já v takovém záchvatu šílenství prohlásila, že půjdeme na letní bobovou dráhu,“ smála se s tím, že tehdy ve frontě poznali krásnou dívku s maminkou a dali se do řeči.

Slovo zřejmě dalo slovo a herečka se pak nestačila divit, když se jí syn pochlubil. „No, za pár měsíců jsem se dozvěděla, že Vojta se slečnou 'od bobovky' chodí,“ odtajnila. Následně se Vojta do Kroměříže odstěhoval a došlo i na veselku. S maminkou se ale pravidelně vídá.

„Doma je každý týden, protože pracuje v Praze, takže jsme, myslím, všichni spokojení,“ dodala pro Sedmičku manželka herce Jana Přeučila (82). Ta má ještě další dva syny, z nichž nejstarší, herec a dabér Zdeněk Rohlíček (39), vlezl do chomoutu před dvěma lety. Vzal si bývalou tanečnici Libuši Vojtkovou (38), která mu záhy porodila dcerku Elu.

VIDEO: Popelka Eva Hrušková po letech: Tehdy jsem prvně sáhla na muže!

Video
délka: 02:00.85

Popelka po 45 letech: Tehdy jsem prvně sáhla na muže! Hana Höschlová, Ondřej Rybár

Fotogalerie
36 fotografií