O přírůstek do rodiny se postaral syn Hruškové Zdeněk Rohlíček (37) s manželkou Libuškou (36). Někdejší tanečnice a bývalá žena Daniela Hůlky (49) a Josefa Vojtka (52) přivedla 18. září na svět vlasatou holčičku Elu.

Ještě ten samý den se za ní představitelka černobílé Popelky a její manžel vypravili do porodnice. Jenže pro Přeučila se jednalo o vůbec první setkání s tak drobným tvorečkem. Nechtěl ji proto vzít do náručí, jelikož se obával, že by ji mohl upustit. „Neměl jsem tu odvahu. Jen jsem opatrně zpovzdálí přihlížel,“ svěřil se pro Super.cz.

Hrušková si naopak posteskla, že vnoučátko nemůže vídat tak často, jak by chtěla. „Zrovna jsem psala Zdendovi, že jsme Elinku dlouho neviděli,“ přiznala herečka s tím, že se nemůže dočkat, až bude moci miminko hlídat.

„Hlídací prarodiče jistě budeme, ale až nám pojede výtah. My teď máme páté patro bez výtahu a je to velmi náročné,“ vysvětlovala. Slavní manželé sice výšlap do schodů zatím zvládají, ovšem na to, aby s sebou tahali ještě kočárek, se necítí.

VIDEO: Libuška se Zdeňkem Rohlíčkem a synem v kině

Video
délka: 02:47
1080p 720p 480p 360p 240p

Syn Libušky Vojtkové má nového „tátu“ a letos počítá s malým bratříčkem. Roman Káčer

Fotogalerie
36 fotografií