Sedmý taneční večer byl ve znamení charity, a tak nikdo nevypadával. Novinkou bylo, že s lidmi na vozíčku netančí jen soutěžní pár, ale ještě jedna osobnost, která tancovala v minulých ročnících. Tak Gabrielu Koukalovou a Martina Prágra doplnila atletka a nyní trenérka Kateřina Baďurová (36).

Na odpolední generálku překvapivě dorazil dřív než Gábina její manžel Petr Koukal. „Gabriela je na cestě, ale zasekla se v dopravní zácpě,“ řekl Blesku dobře informovaný zdroj. Když se objevila červená škodovka Koukalové, tak z ní nevystoupila jen ona, ale také neznámý mladík. Není vyloučené, že to byl jeden z jejích dvou bratrů.

Do studia, kde se StarDance natáčí, šli zvlášť. Petr nebyl v dobrém rozmaru, tvářil se jak kakabus a hodně gestikuloval. To půvabná zrzka v doprovodu již zmiňovaného chlapce se usmívala. Večer se na místě Koukal zase ani neukázal. Po skončení přenosu Koukalová odcházela k autu bez doprovodu. Její tanečník Martin Prágr byl vidět jen na tanečním parketu. Jen v ruce si nesla krásnou kytici. Snad aby si nepřipadala tak sama.

VIDEO: Zpátky nejede vlak, jdu dál. Koukalová se teď ukáže ve StarDance.

Video
délka: 04:16.66

Zpátky nejede vlak, jdu dál. Koukalová se teď ukáže ve StarDance iSport TV

Fotogalerie
80 fotografií