Nikol Štíbrová se o víkendu začetla do rozhovoru, kde Tamara Klusová odsuzuje ženy, co dávají děti do jesliček a školek místo toho, aby s nimi trávily čas. „Cituji: 'Odkládáme často děti do barevných domečků, protože se nám zrovna nehodí, a pak když jsme staří, tak se jim taky nehodíme a dají nás do stejných barevných domečků…' Já bych k tomu chtěla říct, že já i statisíce matek odkládáme svoje děti jednou za čas do barevných domečků, protože nemáme třeba partnera, který by nám na to dítě vydělával peníze. Ne že by se nám to dítě nehodilo, ale musíme vydělat ty peníze,“ nechala se Štíbrová slyšet ve svých instastories.

Klusová ovšem reagovala obratem a uvedla věc na pravou míru: Text, který citovala, byl vytržený z kontextu. Týkal se totiž internátních školek. „Do takové školky můžeš umisťovat dítě i přes noc, takže tam to dítě může být několik dnů i nocí a jsou tam děti od dvou let. S tím já nesouhlasím, a rozhodně souhlasím s tím, aby děti chodily do školky a maminky do práce,“ vysvětlila na svém instagramu. I děti Klusové totiž chodily do školky, kromě nejstarší Josefíny (6) nastoupil do školky i malý Alfréd (3). Kamenem úrazu se stal vlastně jenom rozhovor, který vyšel v tištěné podobě kompletní, zatímco na webu se objevil ve zkrácené verzi.

Obě dámy si pak vzájemně poděkovaly. „Teď fakt obecně. Mě na dnešní době hrozně rozčiluje jedna věc. Možná to teda bylo i kdysi, ale teď se mě to týká. Je hrozně těžký obstát. Před okolím i sama sebou,“ upřesnila Štíbrová na sociálních sítích.

„Když nemáš dítě, seš divná. Když máš dítě brzo, seš pravděpodobně trochu do větru. Když máš dítě pozdě, jsi kariéristka. Když máš jedno dítě, nikdo nechápe, že už sakra nemáš druhý. Když rodíš a jdeš císařem, seš pohodlná nebo hysterická, porod podle posledních trendů mimochodem nebolí, naopak, kdo nemá při porodu orgasmus, nechodil na kurzy. Když nekojíš, tak jsi to buď málo zkoušela, nebo seš prostě úplná kr*va. Když kojíš moc, jsi exhibicionistka a psychopat. Je dobrý v mateřství pracovat, ale ne moc, aby děti nestrádaly, ale zas se nechávat živit, ty lemřičko líná... Měla by ses dát po porodu co nejdřív do formy, není dobrý v těhotenství moc přibírat. Jo a hezky vypadat, ale zase ne moc, to je taky divný, když chodíš naondulovaná každej den, jak stíháš uklízet? To, že musíš bejt dobrá manželka, partnerka, milenka, to je snad jasný, ne,“ ironizovala situaci dnešní doby Nikol.

„Tohle není lamentování… Nebo vlastně je. Ok. Já jen, že všechny děláme, co umíme, a děláme to skvěle. A just jo,“ dodala Nikol. A jsou to slova, která mnoha ženám hovoří přímo z duše. Ocenila je například herečka Sandra Nováková (37), zpěvačka Míša Tomešová (28) nebo herečka Veronika Khek Kubařová (32): „Ještě doplním: Piješ dvojku vína, seš alkoholička, nepiješ dvojku vína, si nudná ezo bláznivka.“

VIDEO: Nikol Štíbrová umlčela všechny rejpaly! Syna urážet nenechá

Video
délka: 02:05.04

Nikol Štíbrová umlčela všechny rejpaly! Syna urážet nenechá Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Fotogalerie
33 fotografií