18. říjen 2019
Svátek slaví Lukáš, zítra Michaela

Jak to vypadá u krále kasin? Tady se Ivana Gottová ukrývá!

/
 • Jak to vypadá u Leona? Tady se Ivana Gottová ukrývá!
  6. října 2019 ● 05:00

  Vdova po Karlu Gottovi (†80) Ivana Gottová sice neopustila Česko, ale s dcerami se ukrývá na západě Čech u miliardáře Leona Tsoukernika (45). Jak jeho nedobytná pevnost plná luxusu vlastně vypadá? 

 • 1.

  Ozbrojené stráže

  Ostrahu vily zajišťují permannentně najatí členové bezpečnostní služby. Kdokoli nevítaný sem zavítá, toho »černí šerifové« se zbraněmi za pasem ihned konfrontují a nesmlouvavě vyprovodí zpět k hlavní silnici...

  Sídlo Leona Tsoukernika hlídá ochranka

 • 2.

  Jezírka

  Jeden ze dvou rybníků má zřízený biotop, který slouží k přírodnímu samočištění. Je tak vhodný ke koupání a přilehlý větší rybník je určen k vodním sportům.

  Leon Tsoukernik v jezírku s biotopem, kde se v létě koupe a v zimě se otužuje

 • 3.

  Vila

    U domu stojí stále nastartované auto, aby v případě potřeby mohla ochranka majitele domu okamžitě dopravit do bezpečí. Podle zákulisních informací, jež však nelze ověřit, se na pozemku nachází i soukromý bunkr.
  Sídlo Leona Tsoukernika

 • 4.

  Golfové hřiště

   Tři jamky si nechal zbudovat u domu vášnivý golfista. Ty vznikly až v poslední době spolu s druhým jezerem. Před pěti lety bylo u domu totiž pouze jedno.

  Letecký pohled na sídlo Leona Tsoukernika

 • 5.

  Tajemný hangár

  Zvenku nevábně působící hala není jen tak nějakou obyčejnou garáží či skladištěm. Ukrývá v sobě skutečné poklady. Od drahých aut a uměleckých předmětů až po moderní umění.

  Luxusní sídlo Leona Tsoukernika: Ferrari, lamborghini, vrtulník Bell a další milionové káry, všude kolem umělecké předměty nemenší hodnoty...

 • 6.

  Heliport

  Majitel vrtulníku si nechal na svém pozemku postavit i heliport, druhý má u svého rozvadovského kasina, a tak se nemusí trápit jakoukoliv dopravní zácpou a do 38 km vzdáleného místa hazardu a zábavy si může kdykoliv zaletět.

  Luxusní sídlo Leona Tsoukernika: Ferrari, lamborghini, vrtulník Bell a další milionové káry, všude kolem umělecké předměty nemenší hodnoty...

 • 7.

  Příjezdová cesta

  Hned na začátku cesty, která vede na soukromém pozemku, stojí první strážní domek se soukromou ochrankou. Alejí z Leonem vysázených stromů se přijíždí k těžké kovové bráně a další kontrole ozbrojenou ochrankou. Na další fotky se můžete podívat v naší galerii...

  Letecký pohled na sídlo Leona Tsoukernika

  Fotogalerie
  122 fotografií

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 61

sensadrak:

(13. 10. 2019 16:21)

pozorovatel2013: a zakázala bych urážející a pomlouvačný komentáře, jste banda!!! radši běžte do práce vytvářet nějaké hodnoty. a BLESKU SE OPRAVDU DIVÍM, ŽE TOHLE DOVOLÍ

(11. 10. 2019 11:39)

pozorovatel2013: vážená milko, jste ubohá a nešťastná žena nebo muž.nic jiného k tomu dodat nemohu

(11. 10. 2019 11:35)

pozorovatel2013: a ješte pro ty ostatní tady co šíří nenávist, nepatří to sem, jste jen špína a odpad lidský společnosti.

(11. 10. 2019 11:33)

pozorovatel2013: paní Ivanko děkujeme za všechno co jste pro pana Gotta udělala. Nebýt Vás tak by tu dávno nebyl. Do budoucna Vám a dcerkám přeji hodně štěstí, zdraví. Vše zvládáte na jedničku. Jen mě bolí jedna věc, že chcete odejít a žít v USA nebo na Floridě. Nedělejte to. Váš Karel přece žil v této republice a měl ji přece moc rád.

(11. 10. 2019 11:30)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy