„‚Tak co, stavíš, stavíš?‘ Ne. Ale zato sem to tu nechala úplně ukázkově zarůst,“ přiznala Nikol Štíbrová, populární komička z tria 3v1, na své sociální síti a předvedla důkaz místo slibů - fotku, na které si se zasněným výrazem v obličeji hoví ve vysoké trávě.

„Jako takhle, už nám chybí jen jedno razítko. Pak dostane Radovan (přezdívka pro syna podle pohádky Radovanovy radovánky - pozn.red.) rýč a započneme! Dávám nám rok, maximálně dvacet,“ dodala s nadsázkou a svým typickým smyslem pro humor, pro který ji její fanoušci tolik milují.

Jedna z nejvtipnějších a zároveň i nejvlivnějších žen českého internetu se však už teď těší, jak se z ní stane venkovanka, a slibuje všem případným sousedům a budoucím přátelům z Lán, že jim bude „pučovat vajíčka a mouku“. Až tedy bude mít postaveno... V září loňského roku to přitom vypadalo, že touží po úniku z Prahy za každou cenu a pokud možno co nejrychleji. A to se přitom krátce předtím věnovala rekonstrukci svého podkrovního bytu v centru Prahy!

„Je to asi normální. Čerstvej vzduch, válet se v ‚čistý‘ trávě, bejt trochu stranou od všeho, řvát a nevadit, nepřekážet, neřešit… Tak jsme s Matesem nějak vymysleli, že už zdrhat nebudem, a pořídili jsme si kus půdy, na který časem možná něco postavíme. Stan. Aspoň,“ vysvětlovala tehdy, proč se navzdory všem blízkým, kteří jí to vymlouvali, rozhodla k tomuto radikálnímu kroku. Jako matka-samoživitelka zainvestovala do koupě parcely.

VIDEO: Nikol Štíbrová umlčela všechny rejpaly! Syna urážet nenechá

Video
Video se připravuje ...

Nikol Štíbrová umlčela všechny rejpaly! Syna urážet nenechá Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Fotogalerie
44 fotografií