Rok a půl starý Mathias si ve videu prohlíží dortíčky ve výloze a při tom laškuje s paní prodavačkou, až sebou jednu chvíli mrskne na zem. Jednoduché video z dovolené pro pobavení. Jenže tyto nevinné záběry nenechaly fanoušky Nikol Štíbrové chladnými a reakce na sebe nenechala dlouho čekat.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

No hele bacha na ty sacharidový vlny, můžou vás smést.

Příspěvek sdílený n i k o l s t i b r o v a (@stibrovicnikolka),Led 28, 2019 v 9:00 PST

Pod videem se strhla bouřlivá diskuze o tom, jaká je Štíbrová matka a jestli je správně, že syna vůbec nenapomenula, i když osahával výlohu. „Výchova... Jestli to někomu něco říká. V dnešní době se to asi nedělá," rýpla si do Štíbrové jedna z fanynek.

Takhle malý dítě pochopím, že není uhlídatelný, sama takový doma mám, ale hned, jak můžu, tak malou chytnu, aby na to nesahala. Ale když rodiče nereagují, tak to bych jim podala hadr teda," přisadila si další.

Zajímavé je, že většinou herečku kritizovaly především ostatní maminky. „Dítě mám, uklízecí maniak určitě nejsem, ale když vidím svý dítě, jak patlá výlohu, tak ho napomenu. Slušnost vůči zaměstnancům by se tomu mohlo říkat. Když už se to tady teda řeší," napsala do komentářů rozčarovaná maminka. „Tímto mě Nikol dost zklamala," opakovalo se.
Během několika minut po zveřejnění se její fanouškovská základna rozdělila na dva tábory. Ten druhý herečku bránil s tím, že jde o malé dítě a stejně by neposlechlo. Bože, ženy, uvolněte se. Vždyť je to malé dítě! Říkat mu to můžete tisíckrát, ale to je tak všechno, co můžete, takhle malému dítěti," stálo ve vybraném komentáři.
Mám stejně staré dítě jako Nikol a i doma padesátkrát opakuju, ať něco nedělá, a úplně marně, dítě není malý dospělý," postavila se za slavnou blondýnku další z jejích fanynek. 
Samotná herečka byla z tolika smíšených reakcí překvapena, že v dalším příspěvku poslala své vyjádření. „Asi to není v pořádku. Neměl by to dělat. Je to asi třistašedesátáosmá věc, kterou by během jednoho odpoledne neměl dělat. Neměl by sahat skoro na nic, když to nerozbije, jistě to aspoň ušpiní. Neměl by nikam lézt, nikde běhat a plést se lidem pod nohama, neměl by pokřikovat, brečet, smát se moc nahlas. Neměl by odnikud skákat, padat, v ničem se válet, neměl by na sebe nic lít, v ničem se máčet, nestrkat nic do pusy, neměl by se svlékat a nic na sebe navlékat, neměl by asi ani na nikoho moc civět. Lidi jsou z toho nesví," rozčilovala se mladá herečka, která je na jeho výchovu sama. S přítelem se totiž nedávno rozešli. 


„Já po něm samozřejmě štěkám, nebojte. Teda vychovávám ho. Mates už dokonce chodí a sám si říká nenene, tytyty, jak je zblblej. Nevím. Děti v tomhle věku by asi chtěly objevovat, zkoušet, ale nesmí. V našem dospělém ideálním světě fakt nezbývá moc věcí, které můžou dělat, a nikoho tím nenaštvou. Děti v našem dospělém ideálním světě mají sedět v rohu a být hezký.
Ale to jsme si asi měli pořídit porcelánovou panenku. Mates by v našem ideálním světě asi neměl sahat rukama na výlohu a já bych ho neměla při takový vylomenině točit. Asi sem se nechala unést tím JEHO ideálním světem. Někdy mu ho závidím," doplnila ještě Štíbrová.

VIDEO: Nikol Štíbrová po rozchodu s otcem svého syna: Hubená a rozjívená! 
Video
Video se připravuje ...

Nikol Štíbrová po rozchodu s otcem svého syna: Hubená a rozjívená! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
85 fotografií