Nevěra Tomáše Kluse loni na podzim otřásla českým showbyznysem. Zpěvák se otevřeně přiznal k tomu, že svoji životní lásku Tamaru a i všechny partnerky před ní podváděl. Sám si ale uvědomil, že ona je ta pravá a nějaké úlety mu za narušení jejich silného pouta vážně nadále nestojí.Od té doby Tomáš „seká latinu“ a snaží se konat jen dobro. Možná právě proto se tentokrát rozhodl udělat na instagramu osvětu, ve které apeluje na to, že by si všichni měli uvědomit, jak moc jsou ženy nejen pro muže, ale pro celý svět a lidské bytí důležité.

„Je zapotřebí vrátit se tam, kde všechno začíná, tam, kde se vše rodí; je na čase obrátit pozornost k ženám, k matkám, k branám života, alfám omegám životů všech bez výjimek. Dokud nebudou šťastné a spokojené ženy, nebudou šťastné a spokojené děti, nebude šťastná a spokojená budoucnost. Minulost a přítomnost budiž nám ponaučením - kam nás dovedlo nekonečné upřednostňování mužů a utlačování, přehlížení - dnes spíš podceňování - žen?“ zamýšlí se veřejně Klus nad zemským poselstvím ženského pohlaví.„Muži nerodí, jen oslavují a zapíjejí příchod člověka; ve věcech života jsou tedy náchylnější k rozhodnutím, které nějaký ten život bude stát. Ať už pro stát, pro Boha, nebo pro prachy,“ znějí další zpěvákova slova, kterými vyzdvihuje ženy a spíše démonizuje muže...

A reakce fanoušků? Zajímavým poznatkem je, že se k danému komentáři dosud nevyjádřil byť jen jediný muž. Zato Klusovy fanynky okamžitě vyměkly dojetím. „Četla jsem to dvakrát. A podruhé mi tekly slzy... Nádherně popsáno, co už pár let cítím. Zároveň děkuju za to, že tohle je schopen napsat chlap. Smekám!“ zněla například slova obdivovatelky Zuzky, ke které se další okamžitě přidaly. „Tohle tesat do kamene nebo chlapům na zeď na WC,“ vyjádřila se s vtipem další.

VIDEO: Tomáš a Tamara Klusovi ve studiu Blesku: Jak se vypořádali s nevěrou?

Video
délka: 33:22

Tomáš a Tamara Klusovi ve studiu Blesku: Jak se vypořádali s nevěrou? David Turek

 

Fotogalerie
33 fotografií