Kdo by si myslel, že je Dagmar Patrasová finančně závislá na svém manželovi, známém saxofonistovi Felixu Slováčkovi, ten by se velice mýlil. Přesto, že by již měla být ve starobním důchodu, její penze není jediným jejím příjmem. Kromě toho, že se stále aktivně věnuje zpěvu, a za své vystupování rozhodně nebude požadovat nízký honorář, „sypou“ jí i nemovitosti, které pronajímá. Společně s Felixem je spolumajitelkou několika luxusních nemovitostí – ovšem jedna z nich říká „pane“ výlučně jí.

Podle magazínu Expres.cz by se mělo jednat o část činžovního domu na pražském Novém Městě, na prestižní lokaci jen kousek od Karlova náměstí. Právě z pronájmu pak Patrasové každý měsíc přibývají na účet desetitisícové částky. Zkrátka jak se říká, není lepšího zaměstnání nežli být rentiérem!

Pozoruhodný je navíc i způsob, jakým k nemovitosti Patrasová přišla: získala ho jako dědictví po jisté Věře Kočové, tedy po ženě, s níž nebyla nikterak spřízněná! Není divu, že se o nečekaně získaný majetek musela soudně bít s neteří, synovcem a druhem oné dámy. Dědičkou se totiž podle Expresu stala až v druhé závěti, zatímco v té první o ní nepadlo ani slovo. Navíc požadovala celou řadu věcí movitých, které jí dotyčná věnovala ještě v době svého života, ale známá umělkyně, která „chytila na pasece žížalu", si je odvezla vzdor nesouhlasu ostatních dědiců až po ženině smrti. I tyto předměty se jistě daly velice dobře zpeněžit...

Přesto, jak Blesk TV Magazínu sama přiznala, své finance neměla Patrasová nikdy pořádně pod kontrolou. „To jsem neměla nikdy. O všechno se staral můj manžel. Věřila jsem mu, měl dlouho mou plnou důvěru,“ vysvětluje nyní. A to právě nahrává spekulacím, že právě peníze jsou důvodem, proč Felix nesouhlasí s rozvodem. Společně se Slováčkem by totiž tahle „královna dětských srdcí“ měla ještě vlastnit vilu na pražských Vinohradech, kde sídlí i Slováčkova umělecká agentura, co Dádu zastupuje, ale i dům v Řitce u Prahy v hodnotě 8 milionů korun a statek v Českém ráji.

Bojí se snad slavný hudebník, že by v případě rozvodu nemohl svou manželku vyplatit? Už dlouhých pět let se přitom veřejně ukazuje se svou milenkou, výtvarnicí Lucií Gelemovou (35).  Není tedy divu, že nyní Patrasová stále častěji hovoří o tom, že sňatek s Felixem byl její největší životní chybou! „Neměla jsem si Felixe vůbec brát! Před svatbou se ke mně choval úplně jinak,“ vzpomíná hořce na dobu před 37 lety. Snad je tedy šťastná alespoň po boku svého italského milence Vita, jenž je prý zodpovědný za nejrůznější divoké fotomontáže na jejím oficiálním instagramovém účtu…

VIDEO: Dáda Patrasová: Milenec Vito mě podržel, manžel Felix potopil!

Video
délka: 02:23.13

Dáda Patrasová: Milenec Vito mě podržel, manžel Felix potopil! David Turek

Fotogalerie
38 fotografií