S touto smutnou událostí se svěřila Lucie Křížková, kterou si nejspíš budou mnozí pamatovat pod jejím rodným jménem Váchová, na instagramu. Sdílela černobílou fotku svého dědečka a napsala k němu dojemná slova: „Na světě je o jednoho kouzelného dědečka míň. Včera jsem ho naposledy držela za ruku a děkovala za všechny společné chvíle.“ A doplnila hashtag „fuck cancer“ jako vysvětlení jeho náhlého odchodu ze života.

Po tatínkovi, jenž před dvěma roky podlehl rakovině pouhý den po svých šedesátých narozeninách, připravila zákeřná nemoc půvabnou brunetku o dalšího důležitého muže ve svém okolí. Snad jí sílu v těžkých chvílích kromě manžela Davida (47) dodají i děti, tedy syn Davídek (6), který se stal letos prvňáčkem, a maličká dcerka Lola (2). Rozhodně ji bude nyní potřebovat!

A kdyby bylo nejhůř, jistou útěchu jí mohou nabídnout i sociální sítě, kde jí mnozí její fanoušci vyjadřují soustrast. S rakovinou má totiž v dnešní době téměř každý nějaké bolestné zkušenosti, a tak jejich kondolence rozhodně nejsou jenom prázdnými frázemi o tom, že co bolí, to přebolí.

VIDEO: Moderátorka Sama doma Lucie Křížková: Třetí dítě musím vybojovat! 

Video
délka: 02:07.55
Video se připravuje ...

Moderátorka Sama doma Lucie Křížková: Třetí dítě musím vybojovat! David Turek, Jan Jedlička

Fotogalerie
29 fotografií