Ještě před pár dny, kdy se začalo o odchodu Markéty Fialové na Primu do právě vznikajícího zpravodajského kanálu CNN Prima News mluvit, na Nově oficiálně nikdo nic nevěděl. Medializací ale události nabraly spád.

Poté, co Prima oznámila, že se s Fialovou domluvila, reakce Novy na sebe nenechala dlouho čekat. Kdo by ale čekal slova hořkosti a zklamání, ten by se pletl. „Děkujeme Markétě Fialové za 14 let loajální práce v TV NOVA a přejeme jí hodně úspěchů v dalším profesním i osobním životě."

„Taktéž děkujeme za její přínos Televizním novinám, které v minulosti moderovala. V posledních pěti letech pak byla hlavní tváří pořadu Střepiny," reagovala Nova na ztrátu své moderátorky slovy PR koordinátora Vojty Boháčka.

Ten také oznámil, kdo Fialovou nahradí. „Novou moderátorkou Střepin se stává zkušená politická reportérka a moderátorka Michaela Indráková, rozená Šmídová. Michaela v posledních letech moderovala významné politické debaty a spolu s Reyem Korantengem byla hlavní tváří volebních speciálů," dodal Boháček.

VIDEO: Markéta kdysi moderovala s Karlem Voříškem. Co o sobě prozradil?

Video
Video se připravuje ...

Karel Voříšek je v 53 letech v nevídané kondici! Co pro to dělá? David Turek, Jan Jedlička

Fotogalerie
18 fotografií