„Jsou od Caroliny Herrera a tak moc se mi v Malaze, kde jsme byli v létě, líbily, že mi je Štefan koupil,“ pochlubila se Blesku zpěvačka novým skvostem v šatníku. Cena šatů od slavné venezuelské návrhářky se běžně pohybuje v řádech desetitisíců, ale i výš. Slavnostní róbu ale Hanka striktně odmítla ukázat. „Nesmím. Až za měsíc to půjde. Chystáme se Štefanem překvapení, ve kterém ty šaty hrajou roli,“ vysvětlila.

Konečně spolu

„Jsou to společné koncerty, víc nemohu říct. Váže mne smlouva,“ dodala Zagorová. Podle zdroje Blesku se to překvapení jmenuje Konečně společně a půjde o čtyři koncerty manželského páru, které se odehrají ve sportovních halách v Ostravě, Bratislavě, Brně a 3. října příštího roku v pražské O2 areně.

„Bylo to velké přemlouvání, dát tyhle dva dohromady a Hanku přesvědčit pro arenu, kterou roky tvrdošíjně odmítala,“ dozvěděl se Blesk od svého zdroje. „A v těch šatech se paní Zagorová s panem Margitou budou fotit k turné na plakát, proto asi ty tajnosti,“ dodal.

Tvář a Lucerna

„Já o tom ještě vážně nesmím mluvit, nezlobte se. Navíc se teď musím soustředit na svoje koncerty a taky na show Tvoje tvář má známý hlas,
kam mě pozvali jako hosta. A hlavně na vánoční Lucernu, kterou považuji vůbec za ten nejkrásnější dárek,“
poznamenala Hanka. V pátek, v den narozenin, se totiž začaly prodávat lístky na její koncert 10. prosince v Lucerně a během patnácti minut se vyprodaly tři čtvrtiny míst k sezení!

VIDEO: Štefan Margita a Hana Zagorová: Prozradili detaily svých darů a gratulací!

Video
délka: 01:07.74

Štefan Margita a Hana Zagorová: Prozradili detaily svých darů a gratulací! David Turek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
44 fotografií