Na začátku kariéry si zpěvačka Hana Zagorová ani ve snu nepomyslela, že by mohla vyprodávat koncertní sály i po sedmdesátce. Je pro ni neustále velkým překvapením, že si její hudbu užívá i o generace mladší publikum. 

„Strašně si toho vážím, protože to je úžasné. Jak se ta generace postupně vyměňuje a jak se rozšířila ta škála lidí, kteří chodí na moje koncerty, to je super, opravdu. Nikdy by mě to nenapadlo, že se ve svém věku něčeho takového dočkám," rozpovídala se zpěvačka pro magazín Sedmička. 

Manželka operního pěvce Štefana Margity (63) už je ovšem ve věku, kdy jí občas někdo taktně naznačí, že je možná čas koncertní pódia vyměnit za zasloužený odpočinek v důchodu. „Já bez zpěvu nevydržím, skutečně nevydržím. Nejsem takový ten plánovač. Jsem fatalista a jsem přístupná všemu, co přijde. Hrozně se na budoucnost těším, protože původně by mě nikdy nenapadlo, že bych ve svém věku ještě vyprodávala sály, zpívala na obrovských festivalech a že by si mě lidi zpívali," řekla devítinásobná zlatá slavice, která si život bez zpívání nedovede představit. 

O odchodu do důchodu tak zatím nemůže být řeč. Jedna věc ale zpěvačku na vystupování, vzhledem k věku, přeci jen trápí. Když pracujete na sluníčku, tak musíte zatraceně dobře přemýšlet o tom, co si oblečete, protože tam opravdu hrozí přehřátí. Jinak ale sluníčko mám ráda," dodala Zagorová, která se v šoubyznysu pohybuje už úctyhodných 56 let!

VIDEO: Zagorová řekla, jak je to s jejich penězi! Štefan se jen smál 

Video
délka: 02:07

Zagorová řekla, jak je to s jejich penězi! Štefan se jen smál Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Fotogalerie
100 fotografií